Поділитись:

"Ось це дійсно проблема", – Володмир Бондар про стрілянину у Воротневі

Субота, 29 вересня 2018, 12:00
«Ось це дійсно проблема», – Володмир Бондар про стрілянину у Воротневі

Виконувач обов'язків керівника Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар стрілянину у Воротневі характеризує важливою проблемою, розслідуванням якої мають зайнятись компетентні органи.

Посадовець вважає, що нічого немає поганого коли люди оплатили послугу та приїхали відпочивати в після робочий час. Про це він зазначив 28 вересня в ефірі ток-шоу "Протилежний погляд Live".

Громадський активіст Сергій Рижков зателефонував у студію аби розповісти, як насправді відбувався конфлікт у Воротневі в ніч з середи на четвер

"Люди знаходилось, як декларує лісгосп, в молодіжному центрі. Ми бачили, що там були чоловіки оголені в банних шапочках… інформації, хто ці люди, у нас не було. Ми знали, що там поїхали топити сауну чоловіки, можливо навіть і жінки…" – розповів Сергій Рижков.

Володимир Бондар зазначив, що ця сауна була там ще з радянських часів та була відремонтована. За його словами, бібліотеку з неї навряд чи вдалося б зробити, "бо сауна, є сауна". Туди люди їдуть і отримують послугу. Щодо молодіжного лісівничого центру, то цей об'єкт, який руйнувався, лісівники відновили.

Володимир Бондар також зауважиВ, що навіть якщо хто б там не був з керівників – це був після робочий час, люди проплатили гроші і мали отримати послугу.

Телеведучий Тарас Шкітер нагадав і про постріли, які виникли під час конфлікту.

"Оце дійсно проблема! Я не знаю хто стріляв. Тому хочу отримати від компетентних органів інформацію… Не знаю яка потреба була в стрілянині", - сказав Володимир Бондар.

Надрукувати
мітки:
коментарів