Поділитись:

Депутатська більшість у Луцькраді зі скрипом проштовхнула будівництво багатоповерхівки

П'ятниця, 28 вересня 2018, 11:00
Депутатська більшість у Луцькраді зі скрипом проштовхнула будівництво багатоповерхівки

Після того, як депутати не підтримали розробку проекту детального плану території в межах вулиць Даньшина та Олекси Ошуркевича, цей проект рішення похапцем внесли ще раз в кінці сесії і прголосували.

До Луцькради звернулася Гажула Тетяна Михайлівна, яка має намір будувати багатоповерхові будинки. Про це йшлося 26 вересня під час засідання сесії міської ради.

Відповідно до Генерального плану міста та Плану зонування території міста Луцька, територія, де заплановано будівництво, розташована в зоні садибної забудови.

У пояснювальній записці йдеться про те, що для розміщення на зазначеній території багатоквартирних житлових будинків (земельні ділянки знаходяться у приватній власності) виникла необхідність розроблення детального плану території задля визначення об'ємно-просторового рішення забудови з урахуванням існуючої містобудівної ситуації, що склалася, щільності забудови та забезпечення житлових будинків на вказаних земельних ділянках всіма необхідними майданчиками.

Депутат Віктор Ящук наголосив, що на території є водойма фільтрації, у яку збігає вода з вулиць Даньшина, і незрозуміло, хто буде робити зливову каналізацію.

Своєю чергою голова фракції "Укроп" Ігор Поліщук наполягав на тому, аби депутати підтримали цей проект рішення, бо ж забудовник обіцяв надати місту 8 % житлової площі від зведеного будинку.

Депутати також звернули увагу на те, що нині на цій ділянці ведуться роботи та виритий котлован. Відтак вони поцікавились, чи має громадянка Гажула якісь дозволи на початок будівельних робіт. Начальник архбудконтролю Владислав Троць сказав, що від Тетяни Гажули є повідомлення про початок будівельних робіт на індивідуальне будівництво.

Незважаючи на те, що питання тричі виносилося на голосування, воно не знайшло підтримки.

Однак, коли вже депутатам лишалося розглянути ще три питання з порядку денного, вони вирішили піти на 5-хвилинну перерву. Після перерви виявилося, що засідала комісія з питань генерального планування, архітектури та благоустрою, будівництва, ЖКГ, екології, транспорту та енергозбереження. Тоді депутат Костянтин Петрочук озвучив, що від комісії виноситься знову на голосування Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території в межах вулиць Даньшина та Олекси Ошуркевича у місті Луцьку".

Цього разу голосів вистачило за одне голосування. У проекті рішення також не забули вказати те, що при розробці детального плану території врахували наявність фільтраційної водойми та забезпечити відведення дощових вод у зливову каналізацію.

Депутати від фракції "Самопоміч" здивувалися, що комісія збиралася похапцем і нишком. Вони попросили показати протокол засідання комісії. Хоча депутати від більшості запевняли, що протокол є, однак ніхто його так і не показав одразу.

Варто нагадати, що на попередній сесії Луцькради теж додатково внесеним проектом рішення під час засідання змінили цільове призначення цієї земельної ділянки з індивідуальної на багатоквартирну забудову.

Читайте також: ГЕНДЕР ТА ПИРІЖКИ: 47 СЕСІЯ ЛУЦЬКРАДИ (ФОТОРЕПОРТАЖ)

 

Надрукувати
мітки:
коментарів