Луцькрада затвердила список школярів, які отримають стипендії
Стипендіатів забезпечать щомісячною виплатою іменних стипендій у сумі 300 грн на місяць, яка не підлягає індексації. Стипендію виплачуватимуть упродовж року.
Список степендіатів затвердила сесія Луцькради 26 серпня під час засідання.
Лещенко Богдан Ігорович |
- учень 11 класу КЗ "Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука", стипендіат у галузі історії та краєзнавства (стипендія імені Сайчука Бориса Трофимовича); |
Салюк Діана Андріївна |
- учениця 9 класу КЗ "Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 – ліцей Луцької міської ради", стипендіат у галузі мовознавства (українська мова) (стипендія імені Левицького Модеста Пилиповича); |
Пащенко Віталій Володимирович |
- учень 11 класу КЗ "Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука"5, стипендіат у галузі мовознавства (іноземна мова) (стипендія імені Олени Пчілки); |
Гаргола Ольга Олександрівна
|
- учениця 10 класу КЗ "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області, стипендіат у галузі літературознавства і поезії (стипендія імені Олександра Богачука); |
Обертас Андрій Сергійович
|
- учень 11 класу КЗ "Луцький навчально-виховний комплекс № 9", стипендіат у галузі математики (стипендія імені Дзядика Владислава Кириловича); |
Кравчук Володимир Володимирович |
- учень 9 класу Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Луцької міської ради Волинської області, стипендіат у галузі фізики (стипендія імені Стефана Стубелевича); |
Єфімов Владислав Олександрович
|
- учень 8 класу КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25", стипендіат у галузі конструювання, винахідництва та технічної творчості (стипендія імені Арцеулова Костянтина Костянтиновича) |
Гриник Світлана Андріївна
|
- учениця 11 класуКЗ "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області", стипендіат у галузі музики (вокал) (стипендія імені В'ячеслава Хурсенка); |
Бахматов Роман Андрійович |
- учень 7 класу КЗ "Луцький навчально-виховний комплекс № 9", вихованець зразкового оркестру народних інструментів "Дивограй" Палацу учнівської молоді, стипендіат у галузі музики (володіння музичним інструментом) (стипендія імені Стравінського Ігоря Федоровича); |
Гріднєва Ангеліна Олександрівна |
- учениця 11 класу КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23", стипендіат у галузі образотворчого мистецтва (стипендія імені Конзелевича Йова); |
Костів Орест Тарасович |
- учень 11 класу Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Луцької міської ради Волинської області, стипендіат у галузі географії (стипендія імені Тутковського Павла Аполоновича); |
Євдокімова Вероніка Валентинівна |
- учениця 11 класу КЗ "Луцький навчально-виховний комплекс № 9", стипендіат у галузі біології (стипендія імені Липського Володимира Іполитовича); |
Приступа Костянтин Володимирович |
- учень 11 класу КЗ "Луцький навчально-виховний комплекс № 9", стипендіат у галузі хімії (стипендія імені Олексеюка Івана Дмитровича); |
Пом'яновська Дарина Олександрівна
|
- учениця 9 класу КЗ "Луцький навчально-виховний комплекс № 9", стипендіат у галузі фізичної культури та спорту(стипендія імені Байсаровича Володимира Миколайовича); |
Лисюк Анна Олександрівна
|
- учень 11 класу КЗ "Луцький навчально-виховний комплекс № 9", стипендіат у галузі правознавства(стипендія імені Миколи Куделі); |
Решетник Денис Олегович
|
- учень 11 класу КЗ "Луцький навчально-виховний комплекс № 9",вихованець гуртка "Програмування" Луцького міського ЦНТТУМ, стипендіат у галузі інформатики та інформаційних технологій(стипендія імені Кравчука Михайла Пилиповича); |
Марчук Єва Врежівна
|
- учениця 11 класу КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20", стипендіат у галузі учнівського самоврядування (стипендія імені Калахана Андрія Сергійовича); |
Віжанська Дарина Віталіївна |
- учениця 9 класу КЗ "Луцький навчально-виховний комплекс № 26", стипендіат у галузі театрального мистецтва, (стипендія імені Наталії Ужвій); |
Шкода Костянтин Сергійович
|
- учень 7 класу КЗ "Луцький навчально-виховний комплекс № 9", вихованець народного художнього колективу ансамблю спортивно-бальних танців "Троянда", стипендіат у галузі хореографічного мистецтва(стипендія імені Іллі Богданця); |
Матюшенко Аліна Вадимівна
|
- учениця 6 класу Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Луцької міської ради Волинської області, стипендіат у галузі народознавства та фольклорного мистецтва (стипендія імені Голентюк Антоніни); |
Андрусік Катерина Ігорівна
|
- учениця 11-Ф класу КЗ "Луцька гімназія № 18", стипендіат у галузі журналістики (стипендія імені Миколи Драгоманова); |
Біла Богдана Андріївна |
- учениця 7 класуКЗ "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області", стипендіат у галузі декоративно-ужиткового мистецтва (стипендія імені Марії Кравчук). |
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ШКОЛЯРЦІ З ВОЛИНІ ПЛАТИТИМУТЬ СТИПЕНДІЮ ПРЕЗИДЕНТА
На луцькій автостанції будують новий торговий центр (фото)
Скільки потрібно грошей для комфортного життя у Луцьку (відео)
Квартира у Ковелі, будинок на Житомирщині та 1,5 млн зарплата: що в декларації заступника прокурора Волині (відео)
У нацпарку в Луцькому районі «чорні» лісоруби зрізали дуб-патріарх (фото)
Підкинуло і розвернуло: у Луцьку на перехресті зіткнулися легковики (відео)