Поділитись:

Чи можуть українські школи організовувати платні заходи

Вівторок, 04 вересня 2018, 14:00

Державні та комунальні навчальні заклади можуть надавати платні послуги у сфері охорони здоров'я, відпочинку, дозвілля, оздоровлення, туризму, фізичної культури та спорту та організовувати платні концертно-видовищні заходи.

Але якщо заходи у школах чи садочках не фінансують за кошти загального фонду державного та місцевих бюджетів, тоді їх мають проводити у позанавчальний час (зокрема канікули, святкові та вихідні дні). Про це повідомила прес-служба Міносвіти у відповідь на запит Української правди.

Тобто фотографи з мавпочками не можуть приходити до школи під час уроків до дітей і надавати свої послуги. Те ж стосується платних вистав, концертів тощо.

Додаткові платні послуги в закладах освіти регламентованіпостановою уряду № 796 "Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності" та спільним наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства економіки України, Міністерства фінансів України "Про затвердження порядків надання платних послуг державними та комунальними навчальними закладами".

Заклад освіти зобов'язаний безплатно надати замовнику повну, доступну та достовірну інформацію щодо порядку та умов надання конкретної платної послуги, її вартості, порядку та строку оплати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У СЕЛІ НА ВОЛИНІ БАТЬКИ НЕ ПУСТИЛИ ДІТЕЙ НА 1-ШЕ ВЕРЕСНЯ

Надрукувати
мітки:
коментарів
30 листопада 2022
29 листопада 2022
27 листопада 2022
25 листопада 2022
24 листопада 2022