Поділитись:

Дощ, три Ігорі та романтика: третій день "Бандерштату" (ФОТО)

Понеділок, 06 серпня 2018, 14:00

Третій день дванадцятого фестивалю українського духу "Бандерштат" ознаменувався невеликим дощем, який із красунь-бандерштатівок зробив мокрих красунь, цікавими гутірками із політиками та письменниками, шаленою музикою та неймовірним заходом сонця.

На гутірках зустрічали новий день із учасниками фесту Володимир Парасюк та Ukraїner. Згодом у мікрофон розповідали різноманітні цікаві та корисні штуки Ольга Юркова та Євген Карась.

Ольга Юркова><span class=Ольга Юркова

Євген Карась><span class=Євген Карась

ЧИТАТИ ТАКОЖ: СПІВЗАСНОВНИЦЯ "STOPFAKE" РОЗПОВІЛА, НА КОГО ОРІЄНТОВАНА РОСІЙСЬКА ПРОПАГАНДА

Літературними читаннями потішили Іван Байдак та Сергій Жадан. Згодом вони ще й роздавали автографи та підписували книги для бандерштатівців.

Іван Байдак><span class=Іван Байдак

Сергій Жадан><span class=Сергій Жадан

ЧИТАТИ ТАКОЖ: СЕРГІЙ ЖАДАН ВІРШАМИ "ЗІРВАВ" АНШЛАГ НА БАНДЕРШТАТІ (ФОТО)

Чимало людей зібрав і нардеп Олександр Шевченко, який говорив про свою президентську кампанію та відповідав на запитання, які ставили бандерштатівці. А запитання були не із розряду зручних. Так, запитували про охорону Шевченка, з якою прийшов на фест нардеп, ставили питання і про "Буковель", і про вивезення лісу із Карпат, і про дороги, і дружбу з трьома Ігорями – Палицею, Гузем та Коломойським – і багато іншого. На що співвласник курорту "Буковель" майстерно знаходив відповіді.

Нардепи Олександр Шевченко та Ігор Гузь ><span class=Нардепи Олександр Шевченко та Ігор Гузь

Вячеслав Рубльов><span class=Вячеслав Рубльов

Тим часом на головній сцені зачаровував своєю музикою гурт "Мотанка". А кількість людей на фесті дедалі ставала більшою. Не налякав нікого й дощ, який освіжив загорілі за три дні тіла бандерштатівців". Навіть навпаки – активізував людей робити фото на фоні веселки, яка простелилася прямісінько над територією фесту.

Шалений гурт "Жадан і Собаки" несамовито увірвалися на сцену та "розірвав" своїм запалом поціновувачів драйвової та скаженої музики. Тексти їхніх пісень, здавалося, знали усі: від милої дівчини до брутального чоловіка із пірсингом.

Гурт KARNA по-своєму "взяв" публіку.

"Весь цей світ покладу біля твоїх ніг, він для тебе, ти ж моя, моя мила", – цих слів очікував весь "Бандерштат". А коли соліст Олексій Шманьов почав співати "Паті на Бандерштаті", рівень драйву на фесті піднявся на кілька сходинок.

А тим часом сонце почало ховатися поблизу замку Любарта. І настрій "бандерштатівців" почав змінюватися із шаленого на романтичний.

І недарма, адже наступними на сцену вийшов гурт "Без Обмежень". Як завжди, ліричні та гармонійні мотиви були до душі дівчатам, однак, зі слів фронтмена Сергія Танчинця, й чоловіки з часом починають підспівувати "Бо без неї – ніяк". Насамкінець потішив бандерштатівців гурт "Друга Ріка".

P.S.

Бандерштат - місце й для малят><span class=Бандерштат - місце й для малят

Розвага для сміливих><span class=Розвага для сміливих

На На "Бандерштаті" активно сортували сміття

На фестивалі було багато книг><span class=На фестивалі було багато книг

.... та автографів><span class=.... та автографів

Незмінні ведучі Вікторія Жуковська та М'яч Дредбол><span class=Незмінні ведучі Вікторія Жуковська та М'яч Дредбол

ЧИТАТИ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
03 вересня 2021
11 серпня 2021
10 квітня 2021
16:00
02 лютого 2021
29 квітня 2020
19 лютого 2020
11 січня 2020
24 вересня 2019
22 вересня 2019
10 липня 2019
01 липня 2019
13 квітня 2019
14 січня 2019
27 червня 2018
05 квітня 2018