Поділитись:

Дощ, три Ігорі та романтика: третій день "Бандерштату" (ФОТО)

Понеділок, 06 серпня 2018, 14:00

Третій день дванадцятого фестивалю українського духу "Бандерштат" ознаменувався невеликим дощем, який із красунь-бандерштатівок зробив мокрих красунь, цікавими гутірками із політиками та письменниками, шаленою музикою та неймовірним заходом сонця.

На гутірках зустрічали новий день із учасниками фесту Володимир Парасюк та Ukraїner. Згодом у мікрофон розповідали різноманітні цікаві та корисні штуки Ольга Юркова та Євген Карась.

Ольга Юркова><span class=Ольга Юркова

Євген Карась><span class=Євген Карась

ЧИТАТИ ТАКОЖ: СПІВЗАСНОВНИЦЯ "STOPFAKE" РОЗПОВІЛА, НА КОГО ОРІЄНТОВАНА РОСІЙСЬКА ПРОПАГАНДА

Літературними читаннями потішили Іван Байдак та Сергій Жадан. Згодом вони ще й роздавали автографи та підписували книги для бандерштатівців.

Іван Байдак><span class=Іван Байдак

Сергій Жадан><span class=Сергій Жадан

ЧИТАТИ ТАКОЖ: СЕРГІЙ ЖАДАН ВІРШАМИ "ЗІРВАВ" АНШЛАГ НА БАНДЕРШТАТІ (ФОТО)

Чимало людей зібрав і нардеп Олександр Шевченко, який говорив про свою президентську кампанію та відповідав на запитання, які ставили бандерштатівці. А запитання були не із розряду зручних. Так, запитували про охорону Шевченка, з якою прийшов на фест нардеп, ставили питання і про "Буковель", і про вивезення лісу із Карпат, і про дороги, і дружбу з трьома Ігорями – Палицею, Гузем та Коломойським – і багато іншого. На що співвласник курорту "Буковель" майстерно знаходив відповіді.

Нардепи Олександр Шевченко та Ігор Гузь ><span class=Нардепи Олександр Шевченко та Ігор Гузь

Вячеслав Рубльов><span class=Вячеслав Рубльов

Тим часом на головній сцені зачаровував своєю музикою гурт "Мотанка". А кількість людей на фесті дедалі ставала більшою. Не налякав нікого й дощ, який освіжив загорілі за три дні тіла бандерштатівців". Навіть навпаки – активізував людей робити фото на фоні веселки, яка простелилася прямісінько над територією фесту.

Шалений гурт "Жадан і Собаки" несамовито увірвалися на сцену та "розірвав" своїм запалом поціновувачів драйвової та скаженої музики. Тексти їхніх пісень, здавалося, знали усі: від милої дівчини до брутального чоловіка із пірсингом.

Гурт KARNA по-своєму "взяв" публіку.

"Весь цей світ покладу біля твоїх ніг, він для тебе, ти ж моя, моя мила", – цих слів очікував весь "Бандерштат". А коли соліст Олексій Шманьов почав співати "Паті на Бандерштаті", рівень драйву на фесті піднявся на кілька сходинок.

А тим часом сонце почало ховатися поблизу замку Любарта. І настрій "бандерштатівців" почав змінюватися із шаленого на романтичний.

І недарма, адже наступними на сцену вийшов гурт "Без Обмежень". Як завжди, ліричні та гармонійні мотиви були до душі дівчатам, однак, зі слів фронтмена Сергія Танчинця, й чоловіки з часом починають підспівувати "Бо без неї – ніяк". Насамкінець потішив бандерштатівців гурт "Друга Ріка".

P.S.

Бандерштат - місце й для малят><span class=Бандерштат - місце й для малят

Розвага для сміливих><span class=Розвага для сміливих

На На "Бандерштаті" активно сортували сміття

На фестивалі було багато книг><span class=На фестивалі було багато книг

.... та автографів><span class=.... та автографів

Незмінні ведучі Вікторія Жуковська та М'яч Дредбол><span class=Незмінні ведучі Вікторія Жуковська та М'яч Дредбол

ЧИТАТИ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів