Поділитись:

Не проґавити бюджетне місце: вступники мають останній день

Понеділок, 06 серпня 2018, 13:07

6 серпня завершується термін, коли вступники на бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування), які отримали рекомендації на бюджет, мають виконати вимоги до зарахування.

Вони мають подати необхідні документи до приймальних комісій вишів до 18-ї години. Зарахування за державним або регіональним замовленням проводиться до 12-ї години 7 серпня, – повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Якщо вступник не виконає вимоги, то його рекомендація втрачається, а статус електронної заяви змінюється на "Виключено зі списку рекомендованих (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)". Такі вступники втрачають право в нинішньому році на зарахування (переведення) на навчання за державним та регіональним замовленням.

Усі вступники, що не отримали рекомендацію на бюджет, автоматично беруть участь у конкурсі на контракт за всіма своїми заявами. У разі отримання рекомендації статус електронної заяви вступника змінюється з "Допущено до конкурсу" або "Допущено до конкурсу (навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб)" на "Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб)".

Зарахування на контракт може тривати до 30 вересня, однак конкретні терміни визначає кожен заклад самостійно.

Після 7 серпня також відбуватиметься переведення на вакантні місця бюджету. Воно має завершитися до 18 серпня. Право на переведення за всіма спеціальностями є у вступників, які мають спеціальні умови на участь у конкурсі. На переведення мають право також черговики, що не були рекомендовані за широким конкурсом на бюджетні місця, однак лише за тими спеціальностями, яким надається особлива підтримка, і, звичайно, у межах вакантних місць.

Для переведення вступники попередньо мають бути зараховані на навчання на контракт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВСТУП-2018: ТОП-10 СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ З НАЙВИЩИМ ПРОХІДНИМ БАЛОМ (РЕЙТИНГ)

Надрукувати
мітки:
коментарів
12 липня 2020
09:15
11 липня 2020
10 липня 2020
09 липня 2020
09:00
08 липня 2020
07 липня 2020