Поділитись:

У селі на Волині хочуть створити сонячну електростанцію

Неділя, 05 серпня 2018, 14:39

На території села Бахів хочуть реалізувати проект з будівництва сонячної електростанції.

В результаті реалізації цього іенвестиційного проекту в селі може з'явитися велика на 5 МВат сонячна електростанція Про це написав на свой сторінці у Фейсбук голова Дубівської громади Роман Троцюк.

Реалізація даного проекту дозволить створити близько 10 робочих місць та наповнювати бюджет громади додатковими фінансовими надходженням.

Цей тип підприємства відноситься до екологічно чистих підприємств, які не тільки не забруднюють природне середовище, а й навпаки дають змогу зменшити залежність від не відновлюваних джерел енергії.

"Реалізація даного проекту приверне увагу жителів України до вашого села та може створити позитивні передумови розвитку зеленого туризму, як в селі Бахів так і Дубівської громади в цілому (таких проектів в межах України є невелика кількість). Для повної реалізації проекту інвестору не вистачає 4 гектари землі", - написав Роман Троцюк.

Відповідно сьогодні, о 20 :00 громада села зустрінеться з інвестором. Під час зустрічі будуть розглядатися умови надання землі, переваги та незручності, які створить реалізація даного проекту.

Читайте також: ГРОШІ НА СОНЦІ: ЯК РОЗВИВАЄТЬСЯ СОНЯЧНА ЕНЕРГЕТИКА НА ВОЛИНІ (ФОТО)

Надрукувати
мітки:
коментарів
08 липня 2020
07 липня 2020
06 липня 2020
15:14
13:43
04 липня 2020
03 липня 2020