Поділитись:

Через сексуальний скандал відсторонили директора дитячого притулку в Рожищі

Четвер, 02 серпня 2018, 21:40

Директора Рожищенського притулку для дітей відсторонили від виконання посадових обов'язків.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Представники регіонального Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової повідомили про випадки побиття та сексуального домагання до вихованців комунального закладу обласної ради "Притулок для дітей служби у справах дітей Волинської обласної державної адміністрації" у м. Рожище.

Голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко виїхав на місце події та провів термінову оперативну нараду. Серед присутніх – керівництво служб обласної адміністрації та Рожищенської райдержадміністрації, головного управління Національної поліції у Волинській області, обласної прокуратури та інших посадовців.

Зокрема, прийнято рішення про звернення до Волинської обласної ради щодо відсторонення від виконання обов'язків директора навчального закладу Леоніда Матвійчука, а також негайне порушення кримінальної справи й внесення її до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Окрім того, управлінню охорони здоров'я облдержадміністрації дано доручення вжити необхідних заходів щодо надання медичної та психологічної допомоги постраждалим дітям.

Служби у справах дітей ОДА будуть безпосередньо брати участь в управлінні закладом на час з'ясування обставин та забезпечать цілодобове чергування робочих груп. Головна мета відповідних заходів – цілодобовий контроль, надання допомоги дітям та унеможливлення доступу до них сторонніх осіб.

Ситуація знаходиться на особистому контролі голови Волинської ОДА Олександра Савченка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ПРАЦІВНИКІВ ДИТЯЧОГО ПРИТУЛКУ В РОЖИЩІ ЗАВЕЛИ КРИМІНАЛ

Надрукувати
мітки:
коментарів
25 травня 2020
23 травня 2020
21 травня 2020
19 травня 2020
18 травня 2020
17 травня 2020
16 травня 2020
15 травня 2020
14 травня 2020
12 травня 2020