Поділитись:

Закулісся випускного школи №1 міста Луцька (репортаж)

Понеділок, 25 червня 2018, 11:20

Випускники школи №1 міста Луцька ще задовго до урочистостей прийшли до драмтеатру аби встигнути зробити фото.

Так, вже близько 16 години троє дівчаток у красивих сукнях позували фотографу та здивовано зустрічали однокласників, які приходили у напрасованих стильних костюмах та з квітами.

Батьки, бабусі-дідусі й братики-сестрички милувалися своїми вже дорослими випускниками та охоче з ними фотографувалися.

Серед тієї метушні зовсім непомітно поблизу драмтеатру припаркувався вишуканий матовий чорний лімузин, який згодом був у розпорядженні винуватців свята.

Коли ж стало зрозуміло, що вже зібралися усі, гості, вчителі й самі випускники ринули до залу.

Там був присутній нардеп Сергій Мартиняк, його помічник Олександр Пиза, викладачка із СНУ ім. Лесі Українки Наталія Благовірна та інші не менш відомі люди. А серед гостей вдалося й розгледіти подарунки, які підготували випускникам – квіти, іграшки, ювелірні прикраси…

Поки усі чекали початку свята, "Конкурент" пробрався за куліси, де вирували особливі "пристрасті". Дівчатка поправляли до ідеального стану свої сукні, зачіски та макіяж. Хлопці, своєю чергою, жартували та встигали позувати на камеру. А вчителі нагадували вчорашнім 11-класникам, хто й за ким повинен виходити.

Під шалені оплески на сцену один за одним виходили вже дорослі діти, а батьки не могли стримати гордості та радості за своїх чад.

Першим до випускників звернувся директор школи Андрій Киця. Він зауважив, що саме цього дня перед ними відкривається нова сторінка в житті.

"Сьогодні вночі, коли побачите зірочку на небі, то знайте, що вона ваша. І нехай вона буде вашим дороговказом. Не намагайтеся бути схожими на когось, будьте самі собою, бо ви найкращі. Ви – непересічні особистості і таланти", – приємними словами привітав зі святом директор і після цього свято офіційно розпочалося.

Далі один за одним вітали випускників класні керівники, перша вчителька та учні школи.

Від батьків привітати колишніх 11-класників випала честь помічнику народного депутата Сергія Мартиняка Олександру Пизі, який мав у класі красеня-випускника.

Він також зауважив, що для дорослих дітей це перший і важливий етап у житті та дав три цінні поради.

"Ви нікому нічого не винні! Лише своїм батькам, що вони вас народили і виховали, вчителям, які старалися дати вам знання. Тепер ви все вирішуватиме самостійно.

Не бійтеся! Я не говорю про страх перед екзаменом, чи страх скочити в холодну воду. Я хочу, щоб ви розуміли, що боятися не треба, будьте сміливими у своєму виборі, неординарні, не бійтеся стукати у двері, не бійтеся питати та навіть помилятися.

Поважайте гроші! До них треба відноситися з повагою. Гроші дають волю, але й спокусу. Сприймайте це з гідністю: і успіхи, й поразки", – виступив Олександр Пиза.

Опісля слово взяли випускники, які зі сльозами на очах дякували батькам та вчителям. А згодом всіх вразили компрометуючим відео, де вчителі смішно відповідали на різні запитання.

Однак це ще не все – родзинкою вечора були танці, які варто побачити на власні очі.

А після цього відбулося довгоочікуване вручення атестатів про загальну середню освіту.

Школа №1 міста Луцька з особливою теплотою провела випускників у доросле життя. Хто зна, можливо зовсім скоро "Конкурент" напише історію успіху чи якесь відкриття, яке зробить саме випускник цієї школи.

Більше фото шукайте на Facebook-сторінці ІА "Конкурент".

Надрукувати
мітки:
коментарів
25 липня 2020
07 липня 2020
06 липня 2020
07 червня 2020
12:00
01 червня 2020
26 травня 2020
17 квітня 2020
10 березня 2020
06 лютого 2020
05 лютого 2020
27 січня 2020
07 січня 2020
26 червня 2019
17 червня 2019