Поділитись:

В Україні друкуватимуть іноземні гроші

Неділя, 24 червня 2018, 18:33

Національний банк України та Crane Currency підписали договір про співпрацю в галузі виготовлення грошових знаків.

Про це повідомляється на сайті регулятора.

"Наш Банкнотно-монетний двір має повний цикл виготовлення грошей, від розроблення дизайну до виробництва захищеного паперу та, власне, друку банкнот. У кооперації з Crane Currency ми готові запропонувати увесь свій досвід та виробничі потужності для виготовлення грошових знаків на замовлення інших країн", – зазначив Голова Національного банку України Яків Смолій.

Документ має на меті врегулювання ділових відносин між Національним банком та компанією Crane Currency, що дає змогу розміщення іноземних замовлень на виробничих потужностях українського Банкнотно-монетного двору.

Водночас основним пріоритетом для Банкнотно-монетного двору є виробництво національної валюти, банкнотного паперу для неї та вітчизняних цінних паперів.

"Під час минулорічного візиту я була вражена сучасною технічною базою та технологічними можливостями і професійними якостями працівників Банкнотно-монетного двору, – зазначила президент компанії Crane Currency Аннемарі Уотсон. – Тому я сподіваюся, що цей договір стане основою для розширення спільних довгострокових проектів".

Довідково:

Crane Currency сьогодні є відомою світовою компанією і надійним партнером більш ніж 50 центральних банків (США, Великобританії, Швеції, Мексики, Нігерії, Малайзії, Індії та інших), яким постачає захищені банкноти, банкнотний папір та захисні елементи. Зокрема CraneCurrency майже 140 років постачає банкнотний папір для виготовлення валюти Сполучених Штатів Америки.

Комбінованій досвід Crane Currency в області дизайну, виробництва паперу і друку, а також довгострокових партнерських відносин з центральними банками багатьох країн світу налічує понад 200 років.

Компанія − лідер у галузі передових технологій мікрооптики, що дає їй можливість застосовувати у своїй продукції низку візуальних ефектів для підвищення рівня безпеки та суспільної довіри до грошових одиниць.

Надрукувати
мітки:
коментарів