Поділитись:

Український SkyUp отримає дозволи на польоти за 55-ма маршрутами

Понеділок, 11 червня 2018, 08:24

Комісія Державіаслужби задовольнила всі заявки авіакомпанії SkyUp на отримання прав на польоти по 55 регулярних та чартерних маршрутах.

Про це повідомляє avianews.com.

Зокрема, за результатами засідання комісії 30 травня, новому українському авіаперевізнику нададуть права на польоти по внутрішніх регулярних маршрутах з Києва, Львова та Харкова до Одеси на необмежений період.

Також комісія схвалила заявки SkyUp на польоти за міжнародними регулярними маршрутами з Києва до Барселони, Ларнаки, Ріміні, Аліканте, Пальма-де-Майорки, Батумі, Бургаса, Варни, Тенеріфе, Тирани.

З Харкова до Барселони, Ларнаки, Ріміні і Бургаса.

Зі Львова до Барселони і Ларнаки, із Запоріжжя до Барселони, а також з Одеси до Барселони, Ріміні, Ларнаки.

Права будуть видані без обмеження терміну дії.

Крім того, комісія Державіаслужби рекомендувала голові відомства видати права авіакомпанії на вчинення міжнародних чартерних рейсів з Києва в Анталію, Даламан, Бодрум, Шарм-ель-Шейх, Хургаду, Тіват, Тирану, Батумі, Монастір.

З Харкова в Анталью, Даламан, Бодрум, Шарм-ель-Шейх, Хургаду, Тіват.

Зі Львова в Анталью, Даламан, Бодрум, Шарм-ель-Шейх, Хургаду, Тіват.

З Одеси в Анталью, Даламан, Шарм-ель-Шейх, Хургаду, Тіват.

З Чернівців в Анталью , з Вінниці в Анталью, з Херсона в Анталью, із Запоріжжя в Анталью, Шарм-ель-Шейх і Тіват, обмеживши строк дії прав 27 жовтня 2018 року.

Нагадаємо: український авіаперевізник отримав сертифікат експлуатанта, що дає право на виконання рейсів, у травня 2018 року.

Надрукувати
мітки:
коментарів
13 серпня 2020
12 серпня 2020
09:00
11 серпня 2020
10 серпня 2020