Поділитись:

УКРОП піде на консервацію, – луцький блогер (відео)

Неділя, 10 червня 2018, 11:22

Зовсім нещодавно вийшов свіжий відеоблог Святослава Зелінського "Про сморід, сніданок і знову сморід...".

У ньому чоловік припустив, чому УКРОП може піти на консервацію.

"Голова обласної ради Ігор Палиця цього тижня зробив, як на мене, дуже серйозну заяву, яка показує напрям дії провладної більшості в обласній і міській радах на найближчий період", - зацікавив блогер глядачів.

Та продовжив, що Ігор Палиця зазначив про те, що депутати з УКРОПу і "Батьківщини" готові у будь-який момент скласти мандати для того, щоб перезавантажити владу у Луцьку.

"Коли заяву стосовно УКРОПу зрозуміло, він (Ігор Палиця – К.) є одним з лідерів цієї політичної сили. То питання по "Батьківщині", мені здається, де-факто говорить про те, що всі зрозуміли, що Ігор Петрович насправді керує цією політичною силою і він буде докладати максимум зусиль для перемоги на наступних президентських виборах Юлії Тимошенко. На підтвердження цих фактів ще є його багато компліментів висказаних в її адресу під час ефіру на його ж телекомпанії "Аверс", - вважає Зелінський.

Також, на думку блогера, може статися так, що УКРОП поки працюватиме, а, наприклад, на Новий рік зроблять заяву.

"Вони приймають бюджет міста, звітуються про свою роботу, а це буде відбуватися напередодні президентських виборів, і вони заявляють наступне: "От ми зробили стільки, могли зробити ще набагато більше, але от влада не дає призначити вибори міського голови (це до речі факт беззаперечний) і тому ми складаємо депутатські повноваження", - припустив блогер.

Й висунув свою версію того, що відбуватиметься далі.

"Верховна Рада не зможе не призначити вибори, бо тоді це буде колапсом для міста. Чергові вибори будуть президентськими і, відповідно, приймуть логічне рішення – провести спільні вибори Луцького міського голови і президентські одночасно. Тоді, я думаю, без особливих зусиль партія "Батьківщина", я не знаю, що буде з УКРОПом, а "Батьківщина" спокійно візьме 50, а то й більше відсотків голосів. Це, принаймні, пов'язано з тим, що традиційно на Волині ця політична сила отримує чи не найбільше симпатиків. А нерідко взагалі встановлює своєрідні рекорди в цілій державі", - переконаний Святослав Зелінський.

Стосовно УКРОПу, то він вважає, що ця політична сила піде на консервацію.

"Короткотермінову чи тривалу – не знаю, але те, що їх переводять на самофінансування – це факт. На виконання цієї ідеї, я думаю, спрямоване розірвання договору з облспоживспілкою і перепорядкування "Завокзального ринку" комунальним підприємством "Луцькі ринки", - підсумував блогер.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: УКРОПУ НЕ ВИСТАЧАЄ СМІЛИВОСТІ СКАЗАТИ ЛУЧАНАМ, ЗВІДКИ СМЕРДИТЬ, - БЛОГЕР

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 липня 2020
02 липня 2020
01 липня 2020
30 червня 2020
26 червня 2020
18 червня 2020
12 червня 2020
04 червня 2020
01 червня 2020
30 травня 2020
27 травня 2020
19:35
18 травня 2020
10 травня 2020
07 травня 2020
06 травня 2020