Поділитись:

Волинські тергромади можуть позбутися "кадрового голоду"

П'ятниця, 11 травня 2018, 09:29

Останнім часом очільники ОТГ на Волині та й в Україні дедалі частіше стали нарікати на "кадровий голод" і стверджують, що дуже важко знайти хороших фахівців для роботі в органах місцевого самоврядування.

В основному на Волині голови об'єднаних територіальних громад називають дві причини ситуації, що склалася: малі зарплати, які не влаштовують високого рівня фахівців та відтік робочої сили за кордон. Але, схоже, відсьогодні з'явився шанс дещо змінити ситуацію на краще, – інформує Волинське регіональне відділення Асоціації міст України.

Річ у тім, що цьогоріч 10 травня Кабінет Міністрів України схвалив внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів". Змінами передбачено збільшення посадових окладів працівникам органів місцевого самоврядування.

До речі, Асоціація міст України, вітає підвищення зарплати місцевим службовцям та очікує прийняття закону про службу в органах місцевого
самоврядування.

Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан, коментуючи прийняття урядом змін до вищезгаданої постанови, наголосив, що "збільшення посадових окладів службовцям органів місцевого самоврядування, сприятиме зміцненню кадрового потенціалу органів місцевого самоврядування та підвищенню фахового рівня надання послуг на місцевому рівні".

"Асоціація міст України наполегливо та послідовно відстоює питання покращення умов оплати праці місцевих посадовців. Сьогодні ми дякуємо уряду за схвалення цього рішення та врахування пропозицій АМУ, але ми очікуємо прийняття парламентом закону про службу в органах місцевого самоврядування. Асоціація долучилася до підготовки нового законопроекту і ми сподіваємося, що його найближчим часом зареєструють", – підкреслив Слобожан.

Надрукувати
мітки:
коментарів
04 липня 2020
03 липня 2020
12:57
09:30
02 липня 2020