Поділитись:

Два роки існування і майже дві тисячі учасників: "МИ СВІДОМІ" підбили підсумки (фото)

П'ятниця, 11 травня 2018, 09:00

Разом із закінченням весни до логічного завершення підходить і другий цикл ток- шоу "Ми здорові, бо ми – свідомі", заснований меценатом та депутатом Андрієм Покровським в межах Соціальної програми "МИ СВІДОМІ".

Головна мета – популяризація здорового способу життя серед тінейджерів та антиреклама шкідливих речовин.

Ток-шоу традиційно відбуваються у навчальних закладах міста, де тренери розповідають про небезпеку вживання наркотиків та звертають увагу на користь активного та свідомого життя. Серед них – Андрій Здіховський, Олександр Остапйовський, Валентина Стасюк, Ольга Матвійчук, Наталія Казмірук, Оксана Закусило. Це люди, які є відданими та компетентними у своїй справі, як і сам розробник ток-шоу Валерій Петрович, кандидат педагогічних наук, доцент СНУ імені Лесі Українки.

У 2017-2018 навчальному році відбулось тематичне розширення програми для школярів – окрім інформації про наркозалежність, організатори почали звертати увагу також на негативний вплив алкоголю і тютюнопаління.

Цьогоріч учасниками заходу стали близько двох тисяч десятикласників усіх шкіл, ліцеїв та навчально-виховних комплексів, які динамічно, активно та з цікавістю приєднувались до дискусій в ході зустрічей.

Зокрема фінальна зустріч, яка відбулась у Волинському обласному ліцеї із посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні, зібрала найбільшу аудиторію за два роки існування програми.

Організатори переконані, що формування якісно нового, свідомого суспільства – справа рук самого суспільства і починати варто зі школи. Адже саме тут закладаються основи активної успішної та свідомої громади.

Надрукувати
мітки:
коментарів
04 липня 2020
03 липня 2020
02 липня 2020
17:27