Поділитись:

У Луцьку до пікетувальників прокуратури викликали патрульних (фото)

Четвер, 10 травня 2018, 15:18

Мешканці прилеглих будинків поблизу прокуратури у Луцьку викликали полісменів до пікетувальників, аби ті перевірили їх документи.

Трапилася подія в обідню пору 10 травня. Як вдалося з'ясувати, у полісменів виникла підозра у тому, що повідомлення про пікет може бути підроблене, адже у документі зазначено, що воно безстрокове. На час перевірки у активістів попросили вимкнути музику.

За словами пікетувальниці Оксани Марищук, поліція не розуміється у чинному законодавстві.

"Вони хотіли перевірити на легітимність наш захід. Я і кожен окремий пікетувальник ходили в міську раду і брали повідомлення… Ми й показали це повідомлення міської ради про пікетування. Там написаний рік, коли я зверталася, це рік тому, і написано "безстрокове пікетування". І поліцейські кажуть: "Ви собі це підробили", – обурилася активістка та заважила, що пікетування може заборонити тільки суд.

Також жінка не впевнена, що патрульну поліції викликали місцеві мешканці. А вважає, що це зробили прокурори. Адже ще з початку пікетування, червня 2017 року, на активістів "насилали тітушок", які обривали плакати.

Патрульні, своєю чергою, перевірили документи у міській раді та порушень не знайшли.

"Це звичайний виклик про несанкціонований мітинг. Ми перевірили документи, все добре. Вони мають право на проведення мітингу з 2017 року. Там зазначений рік видачі цього документа, а слово "безстрокове" дописане ручкою. Ми це перевірили в міській раді. І попросили, до того, поки ми вияснимо чи є він санкціонованим, вимкнути музику, аби не привертати уваги і так далі", - повідомив лейтенант поліції Павло Каращук та зауважив, що пікет є санкціонованим.

Нині активісти ввімкнули музику та продовжили свою акцію, а патрульні лишилися слідкувати за тим, аби не було порушень громадського порядку.

Надрукувати
мітки:
коментарів
30 червня 2020
24 червня 2020
22 червня 2020
02 червня 2020
01 червня 2020
28 травня 2020
26 травня 2020
25 травня 2020
22 травня 2020
20 травня 2020