Поділитись:

Відомо, скільки на Волині мільйонерів

Четвер, 10 травня 2018, 09:00

Про доходи у 2017 році, що перевищують 1 мільйон гривень, упродовж деклараційної кампанії відзвітувалися 44 волинянина.

Це на 11 осіб більше проти минулого року, – інформує прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

Волинські декларанти-мільйонери разом задекларували 849 мільйонів гривень доходу, отриманого минулого року, та визначили до сплати 4,5 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб і 0,5 мільйона гривень військового збору.

Лідером за сумою отриманих торік і задекларованих нинішнього року доходів є волинянин, котрий у 2017 році отримав 147,3 мільйона гривень від продажу нерухомості, надання в оренду майна та інших доходів.

"Європейський досвід переконує, що лише відповідальна громадянська позиція в питанні декларування доходів і свідома сплати податків гарантують стабільний та успішний розвиток держави. Тож щиро дякую всім, хто виконав свій конституційний обов'язок і задекларував доходи. Сплачені волинськими декларантами кошти будуть спрямовані не лише до бюджетів територіальних громад, а й на потреби національної армії. Індивідуальний внесок кожного у вигляді сплачених податків – це посильна допомога у вирішенні актуальних питань соціального-економічного розвитку та обороноздатності держави", – зазначила начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як повідомила керівник волинських фіскалів, упродовж кампанії декларування доходів на Волині податкові декларації про майновий стан і доходи подали 6045 громадян. Волиняни задекларували 1 мільярд 281,5 мільйона гривень доходів за 2017 рік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В УКРАЇНІ ПОРАХУВАЛИ МІЛЬЙОНЕРІВ: НАЙМОЛОДШОМУ – 7 РОКІВ, НАЙСТАРШОМУ – 99

Надрукувати
мітки:
коментарів
07 липня 2020
15:10
06 липня 2020