Поділитись:

На Волині поліцейський неправомірно "забракував" міжнародну автостраховку

Понеділок, 30 квітня 2018, 18:24
На Волині поліцейський неправомірно «забракував» міжнародну автостраховку

До Любешівського районного суду Волинської області звернувся чоловік з проханням вирішити конфлікт з рядовим поліцейської роти. Позивач вимагав скасувати накладену на нього постанову.

З'ясувалося, що 4 березня 2018 року поліцейський виніс йому постанову у справі про адміністративне правопорушення, штраф – 425 гривень. Звинувачували водія в тому, що він на автодорозі М-07 Київ-Ковель-Ягодин, керував автомобілем Фольцваген-LT, не маючи при собі поліса обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

Позивач вказує, що після зупинки транспортного засобу він передав поліцейському страховий поліс UA/078/13280516 від 10.01.2018 року міжнародного зразка Зелена карта з терміном дії до 10.01.2019 року. Вважає, що даний страховий поліс є дійсним на території України, оскільки з 01.01.2005 року Україна набула статусу повного члена Міжнародної системи автострахування Зелена карта. Більше того, поліцейський помилився з місяцем складання постанови.

Дослідивши подані докази, суд вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню. Окрім цього встановлено стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Національної поліції у Волинській області судові витрати по справі у розмірі 704 гривні 80 копійок на користь держави.

Надрукувати
мітки:
коментарів