Поділитись:

Російськомовні українці не є українцями, вони – гібриди, – Ірина Фаріон (відео)

П'ятниця, 27 квітня 2018, 20:15

Росія йде туди, де є російська мова.Чим більше московської мови буде в Україні, тим більшою буде загроза постійної російської окупації.

Про це в ефірі ток-шоу "Протилежний погляд LIVE" на телеканалі "Нова Волинь" заявила народна депутатка України 7-го скликання Ірина Фаріон.

Зі слів Ірини Фаріон, ми маємо війну там, де були російськомовні громадяни, – це Луганська, Донецька області і Крим.

"Чому вони живуть в Україні і говорять мовою окупанта? Вони садомазохісти? Їм подобається використовувати мову ворога?.. Ми маємо третину окупованого Донбасу. Ми маємо повністю анексований Крим. Почєму? Тому що там була російська церква, російська культура і російська мова", – зазначила вона.

Остання соціологія показує, що в Україні живе 5,5 відсотка етнічних росіян.

"Це насправді не просто етнічні росіяни, це – діти колонізаторів. Це окупанти на нашій з вами землі", – заявила депутатка.

"Оці російськомовні українці – це найбільша проблема України. Це відступники, це зрадники, це ренегати, це люди, батьки яких були замордовані, очевидно. Це батьки тих людей їм поламали хребти. То випростуйте свої хребти! А хто вам сьогодні заважає вивчити українську мову? Ваша тупість? Ваш примітивізм? Ваш комформізм?" – обурилася Ірина Фаріон.

Вирішити мовну проблему в Україні, на думку Фаріон, може тільки "соціальний ліфт": не дати освіти, не дати роботи – защебечуть моментально. І не реагувати на російську мову.

"У нас в країні є всі умови для того, щоб навчитися державної мови. Ці російськомовні так звані українці, тобто хохли і малороси, коли їдуть на заробітки до Америки, моментально опановують англійську. Коли йдуть "зароблєти" до Польщі, то "по-польськєму" защебечуть. Коли їдуть на заробітки до Чехії, то по-чеському будуть говорити. На своїй батьківською кров'ю политій землі вони досі не заговорили мовою Тараса Шевченка?" – додала вона.

"Якщо по нашій з вами святій землі ходять українці, які не знають мови Тараса Шевченка, це, як називав Нечуй-Левицький, моральні каліки. Що заважає тим горе-російськомовним українцям, вони не є українці, по-перше, вони гібриди. Нехай підійдуть до дзеркала і запитають себе: за що вони так паплюжать українську землю?" – сказала депутатка.

Ірина Фаріон зазначила, що ще Іван Пулюй казав, що проблема мовного питання в Україні полягає в тому, що українці самі зраджують свою мову. І перш ніж апелювати до закордонного чинника, треба подивитися, що робиться в нашій державі.

Аби вирішити це питання, повинен бути "соціальний ліфт" для тих людей, які знають українську мову. Кожен держаний службовець обов'язково має скласти іспит з української мови.

"Що запровадила Грінєвіч в законі про вищу освіту? Катастрофа! Вона запровадила право тестуватися мовою національних меншин. Її преспокійно можна перейменувати, цю женщіну, з міністра освіти на міністра національних меншин!" – вважає Ірина Фаріон.

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
27 вересня 2018
31 травня 2018
30 квітня 2018
27 квітня 2018
17:30
26 квітня 2018
24 квітня 2018
17:20
22 лютого 2018
20:30
19 червня 2017
16 червня 2017
19:45
20 квітня 2017
20:00
16 квітня 2017
15 квітня 2017