Поділитись:

Всі подробиці затримання хабарників у Луцьку: прізвища, суми, фото

Середа, 25 квітня 2018, 21:54

Прокуратурою Волинської області спільно з УСБУ в області, відділом протидії хабарництву Департаменту захисту економіки Національної поліції України, Управлінням захисту економіки в області за процесуального керівництва Генеральної прокуратури України, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, в рамках кримінального провадження за фактом вимагання неправомірної вигоди від громадянина в сумі 17 000 доларів США службовими особами Луцької міської ради за сприяння у проведенні процедури узаконення та реєстрації права власності на вже збудований індивідуальний житловий будинок у Луцьку 25 квітня 2018 року трьох посадовців міськради, у тому числі заступника міського голови, затримано під час одержання ними чергового траншу неправомірної вигоди - в розмірі 7 000 доларів США.

Грошові кошти та інші речові докази вилучені під час огляду місця події, – повідомляє прес-служба прокуратури області.

Окрім того, у ході документування злочинних дій заступника Луцького міського голови встановлено факт його посередництва під час вимагання головою одного з судів області неправомірної вигоди від громадянина за винесення позитивного рішення під час судового розгляду кримінального провадження.

Служетельку Феміди затримано також 25 квітня 2018 року під час одержання неправомірної вигоди в сумі 10 тис. доларів США.

Наразі проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії задля збору доказової бази для подальшого притягнення до кримінальної відповідальності причетних посадових осіб за вчинення цього злочину, а також обшуки за місцем роботи та місцем проживання фігурантів, в ході яких грошові кошти, котрі раніше частинами передавалися в якості неправомірної вигоди, відшукані та вилучені.

Раніше ми повідомляли, що в кабінеті заступника Луцького міського голови Олександра Рачкова правоохоронці проводили обшуки.

Як повідомляють джерела "Волиньпосту", у справі можуть також фігурувати головний архітектор міста Леонід Герасимюк, представник відділу державного архітектурно-будівельного контролю Луцької міської ради Юрій Маслюк та депутат Луцької міськради Євгеній Ткачук.

Вирішується питання про затримання фігурантів провадження в порядку ст. 208 КПК України.

Надрукувати
мітки:
коментарів