Поділитись:

На прощальному концерті "Замку Любарта" виступили лігосмішники, Винник та Ляшко (фото)

Середа, 28 березня 2018, 09:00

У луцькому РЦ "Промінь" відбулося справжнісіньке шоу відбірного гумору, на якому команду "Замок Любарта" усі вітали із 5-річчям.

Так, 27 березня, у розважальному центрі було дуже людно, адже улюблена луцька команда оголосила про прощальний концерт. А це важко було пропустити. До того ж, виступити на одній сцені із лучанами зголосилися півфіналісти телешоу "Ліга сміху" "Мініпанкі", "Вот ети парни", багаторазові переможці "Розсміши коміка" команда "Наш формат", співак Сергій Скулинець та пародист Валерій Юрченко.

Опісля вітань для спонсорів, партнерів та невеличкої розминки для глядачів від лідера команди "Замок Любарта" Назара Пащука, шоу стартувало.

Аби налаштувати глядачів на вечір позитиву на сцену запросили Сергія Скулинця, який виконав пісню "Ти єдина".

Наступними розважали глядачів та вітали "Замок Любарта" з іменинами хлопці з команди "Наш формат".

Їхні жарти просто "рвали" публіку. Затримання Надії Савченко працівниками Генеральної прокуратури, медична реформа, студент, який не привіз додому банки, відбір на Євробачення, випадок у маршрутці та церкві – ці мініатюри змусили реготати всю залу.

Столичні "Вот ети парни" продовжували дарувати лучанам неймовірні емоції та відбірні жарти. Усі, хто дивився "Лігу сміху", був щасливим побачити улюблених коміків у Луцьку.

По-справжньому викликала ейфорію у публіки єдина дівчина в команді радіофізиків – Таня. Вона цього дня була спортсменкою-фітоняшкою та навіть тренувала хлопців. А під кінець виступу ще й поприсідала із коміком Артемом на плечах, чим неабияк здивувала лучан.

Цього дня ще святкував свій день народження Олександр із команди радіофізиків><span class=Цього дня ще святкував свій день народження Олександр із команди радіофізиків

Однак дива на цьому не завершилися. На сцену вийшов Олег Ляшко, який мав свої плани стосовно устрою в місті.

"Я чув, що в Луцьку відкрилася вакансія на посаду мера. Пропоную свою кандидатуру на цю посаду", – повільно і скоромно зауважив Ляшко, якого зіграв пародист Валерій Юрченко. (Згодом він талановито зіграв ще й Стаса Міхайлова, Миколу Баскова, Олександра Пономарьова та навіть Олега Винника).

Однак амбіції Ляшка комедійники одразу відкинули, адже припустили, що лучани вийдуть на мітинг із вилами.

А поки така ідея із "мерством" лишилася лише жартом, на сцені вже під мотиви треку "Диско-диско" пританцьовували "Мініпанкі". Ці таємничі лігосмішники демонстрували мініатюри, за які присутні віддячували шаленими оплесками.

А запальні танці відмітив і лідер "Замку Любарта" Назар.

"Ми колись виступали з "Мініпанками", то приблизно на другій відбивці я вже не міг дихати", – пригадав комік.

Фінальним на шоу був виступ луцької команди "Замок Любарта". Хлопці співали, танцювали, обмазували себе вершками – і аж не вірилося, що це дійсно прощальний концерт.

Здавалося (а можливо й ні), що Таня із команди радіофізиків надто пройнялася прощанням і навіть заплакала.

"Це правда? Ми думали, що це прикол", – запитували радіофізики.

"Ви ж не моя колишня, яка влаштовує прощальний концерт, ви представники україномовного гумору", – додавали хлопці із команди "Наш формат".

Врешті, всі крапки над "і" вдалося розставити.

Кожен фінал – це початок чогось нового, і врешті "Замок Любарта" вирішив зачекати із влаштовуванням прощального концерту.

"Попрощаємося тоді, коли станемо чемпіонами "Ліги сміху", – натхненно підсумували іменинники.

Після такого насиченого та веселого шоу-гумору "Конкурент" поспілкувався із переможцями розіграшу квитків на концерт коміків.

Щасливиця Олександра, яка відвідала шоу із чоловіком Стасом, розповіла про свої враження від шоу.

"Від концерту ми отримали величезний заряд позитиву. Зауважу, що "Замок Любарта" неабияк заінтригували нас, та і всіх лучан "прощальним концертом". Ну, чи не таким вже і прощальним. Хлопці взірвали публіку, наживо їх жарти здаються ще смішнішими! А інші команди, їх гумористичний професіоналізм – просто космос. Величезне дякую команді ділового видання "Конкурент" та організаторам за чудовий подарунок, квитки на концерт! Ну, і моєму У-успіху", – розповіла лучанка.

Нагадаємо, ІА "Конкурент" регулярно проводить розіграші квитків на цікаві концерти, вечірки чи кіно на своїй сторінці у Facebook. Тому, не проґавте свій шанс.

Надрукувати
мітки:
коментарів
01 червня 2020
23 березня 2020
12 березня 2020
04 березня 2020
29 лютого 2020
12:00
27 лютого 2020
25 лютого 2020
16 лютого 2020
15 лютого 2020
14 лютого 2020
05 лютого 2020
25 січня 2020
17 січня 2020
11 січня 2020