Поділитись:

Мінфін підтвердив, що Євросоюз не дав грошей на модернізацію кордону

Четвер, 22 лютого 2018, 08:47

Міністр фінансів Олександр Данилюк підтвердив інформацію про рішення Євросоюзу щодо закриття проектів модернізації контрольно-пропускних пунктів на державному кордоні України.

І назвав це "негативним сигналом". Про це він заявив на брифінгу, – передає Еспресо.TV.

"Відповідне рішення стало публічним вчора. Це досить негативний сигнал, тому що ми говоримо про співпрацю з нашими партнерами, але з власної неспроможності просто самі себе дискредитуємо", – сказав Данилюк.

Голова Мінфіну також висловив думку, що будівництво пунктів пропуску на кордоні має здійснювати місцева влада, а не Державна фіскальна служба.

"Були проблеми, пов'язані з ДФС. Але це питання не цього року. Будемо шукати вихід з цієї ситуації. Системно це питання можна врегулювати трохи інакше. ДФС не повинна будувати митниці. Це не є характерною функцією для ДФС. Хто це може зробити краще, ніж місцева влада?" – сказав міністр.

Нагадаємо: про закриття проекту модернізації шести прикордонних контрольно-пропускних пунктів з Україною повідомили іноземні ЗМІ. Згодом у ДФС заявили, що такої інформації не мають. Мовляв, у листопаді-грудні минулого року ДФС було направлено фінальний звіт щодо стану реалізації проектів до Спільного технічного секретаріату ЄС. На сьогодні очікується зворотня інформація.

Надрукувати
мітки:
коментарів
15 липня 2020
14 липня 2020
13 липня 2020
09 липня 2020
08 липня 2020
07 липня 2020
06 липня 2020
03 липня 2020