Поділитись:

Роман Хорзов розповів, що думає про виступи українських артистів в Росії (Відео)

Неділя, 18 лютого 2018, 09:10

Луцький бізнесмен-ресторатор Роман Хорзов висловив свою думку щодо ситуації з виступами українських артистів в Росії.

В Україні заговорили про відповідальність для артистів, які виступають в Росії. Пропонують запровадити штрафи та інші адміністративні обмеження. Про це сказала телеведуча Галина Падалко 16 лютого під час телеефіру ток-шоу "Протилежний погляд LIVE".

Вона поцікавилась в гостя ток-шоу Романа Хорзова, чи можуть означати виступи українців в Росії тим, що вони просто популяризують Україну, як країну талановитих людей.

Натомість Роман Хорзов відповів, що варто пишатись деякими людьми, наприклад Дмитром Монатіком, як вихідцем із Луцька, якого зараз сварять за виступи в Росії.

"Люди добрі! Та треба казати, що "молодець", "клас" - це людина з Луцька. Тимощук – футболіст, який прославляв збірну України на чемпіонатах і якого вчора носили на руках, а завтра кажуть "позбавляємо звання почесного громадянина міста, бо він працювати десь там поїхав". Я розумію, якщо вони, коли влада змінилась, виходять і кажуть – "Я не підтримую цю країну, підтримую агресію", тоді дійсно це зрадник держави, який відверто підтримує вбивство, захоплення території, анексії і так далі… Так, ці люди – злочинці. Так само як люди, які потрапили в список СБУ з російської сторони. Я підтримую ту думку, що якщо ці люди дійсно популяризують політику агресора - це злочинці і з ними треба вчиняти так, як і вчиняє наша держава. Але якщо людина не потрапляє до цього списку і це є наші співвітчизники, наші люди з нашого міста. Та цим треба пишатись… Він несе свою творчість по світу", - сказав Роман Хорзов.

Роман Хорзов не розуміє, чому зациклились на поїздках артистів до Росії, коли вони їздять по всьому світу. Бізнесмен вважає, що цю ситуацію можна довести до маразму і називати зрадниками тих артистів, які їздять з концертами, наприклад, в Казахстан, який в економічному союзі з Росією.

Тоді Галина Падалко поцікавилась, як Роман Хорзов ставиться до українських артистів, які рекламують російські бренди. "Це їхня особиста справа, вони захищені Конституцією України", - відповів Роман Хорзов.

.

Надрукувати
мітки:
коментарів