Поділитись:

Лучанка єдина в Україні виготовляє чохли на бутлі з водою (фото)

П'ятниця, 09 лютого 2018, 20:00

Іноді подорожі надихають на створення чогось ексклюзивного та креативного. Так, натхнена Тетяна Новицька (19.net.ua) повернулася до Луцька з ідеєю створювати чохли для бутлів із водою. Варто зазначити, що її бізнес не має конкурентів по всій Україні. Хоч за кордоном такі чохли користуються популярністю.

"Конкуренту" Тетяна розповіла, як її ідея стала реальністю та чим же корисні такі чохли.

СТАРТ

Відпочиваючи за кордоном, лучанка помітила незвичну річ на бутлі із водою і зрозуміла, що його практична, естетична і захисна функції справді варті того, аби й кожен українець міг придбати таку річ собі додому чи на офіс.

"Виявилося, що вони мають і захисну функцію: чохол захищає від UV-випромінювання, і тому не розмножуються бактерії та бутель не зеленіє. І якщо в офісі кулер стоїть на сонці, то із чохлом вода не так сильно нагрівається", – запевнила Тетяна.

Жінка розповіла, що довго підбирала тканину, з якої нині виготовляє вироби, однак все вдалося. Спочатку такими чохлами могли похизуватися друзі лучанки, яким вона їх шила. Жінка враховувала побажання та формувала ідеальний варіант, який могли б купити всі охочі.

Одного разу навіть трапився курйоз.

"Шили чохол Спанч Боба, і коли вже він був готовий, то я зрозуміла, що наш Боб догори ногами (сміється, – К.). Але це була перша спроба", – пригадала майстриня та додала, що тільки той, хто нічого не робить, ніколи й не помиляється.

СПЕЦИФІКА РОБОТИ

Лучанка розповіла, що чохли шиє із цупкої плащевої тканини (Оксфорд), а верх і низ, які оброблені пластиковими кантами, аби виріб тримав форму, можна замовити на їхньому сайті. На процес виготовлення одного чохла зазвичай затрачає 3-5 робочих днів.

Майстриня уважно прислухається до кожного побажання та готова розробити макет на будь-який смак (малюнок, фото, логотип). Також переконує, що тканина захищає від UV-випромінювання. До того ж малюнок на готовому виробі ні за яких умов не зітреться, бо наноситься на тканину спеціальним верстатом.

"Чохли можна й прати, й прасувати – тканина залишиться такою ж, як і була", – зауважила Тетяна.

РОДЗИНКА

Головною родзинкою діяльності є те, що лучанка єдина в Україні виготовляє такі креативні чохли. Майстриня запевнила, що готова виготовити чохол із будь-яким принтом.

До того ж її вироби користуються популярністю і в інших країнах. До прикладу, у деяких стоматологічних клініках Чехії можна побачити вироби лучанки.

"До мене звернувся співвласник стоматологічних клінік. У своїй країні не знайшов таких виробів, а коли побачив таку діяльність в Україні, то був здивований. Ми вже прогресуємо", – розповіла луцька майстриня.

СПІВПРАЦЯ

"Ми співпрацюємо з інтернет-магазинами, які продають кулери та інше обладнання. Замовникам чи в подарунок, чи за умов акції інколи дарують наші чохли", – зауважила Тетяна.

Також жінка повідомила, що співпрацювала із компаніями, які купували чохли великими партіями. Її вироби навіть побували на багатьох виставках фірм, що спеціалізуються на виготовленні комбайнів, тракторів та іншої техніки.

"Йде в народ, їде в люди", – жартома зауважила лучанка та додала, що її ексклюзивні чохли можуть купити у будь-якому куточку України.

ЦІНИ

Працюючи над новим виробом на українському ринку, майстриня дбає, аби кожен охочий міг собі дозволити придбати такий чохол.

"Це недорогі чохли. Вже готовий виріб коштує всього-на-всього 199 гривень. За розробку індивідуального ескізу я коштів взагалі не беру", – розповіла про вартість Тетяна.

Та додала, що іноді люди дивуються, що їх ціна є такою невисокою.

ПРО КОНКУРЕНТІВ

Лучанка не боїться конкуренції, адже це поштовх до того, аби рости далі.

"Тоді буду старатися якісь нові креативні чохли вигадувати. До речі, є ідея робити чохли із натуральної тканини, адже нині це дуже модно", – розповіла майстриня.

ПЛАНИ

Тетяна тішиться тим, що її вироби багатьом приносять користь. Але мріє розвиватися, розширювати свій бізнес, аби вона могла надавати робочі місця й щоб інші люди мали можливість заробляти гроші.

Надрукувати
мітки:
коментарів
05 лютого 2020
07 січня 2020
29 листопада 2019
15 серпня 2019
11:00
03 липня 2019
22 червня 2019
20:00
17 червня 2019
01 червня 2019
23 квітня 2019
04 квітня 2019
23 березня 2019
19 березня 2019
01 березня 2019
15:30
27 лютого 2019
19 лютого 2019