Поділитись:

На Волині з'являться майже 40 поліцейських станцій

П'ятниця, 09 лютого 2018, 17:52

Упродовж 2018 року у Волинській області планують створити 38 поліцейських станції.

Про повідомив начальник головного управління Національної поліції в області Петро Шпига. Із його слів, перші станції запрацюють уже у лютому в Луцькому та Горохівському районах, – інформує прес-служба поліції Волині.

Службові приміщення дільничного офіцера поліції будуть обладнанні належною комп'ютерною технікою з можливістю доступу до інформаційної бази даних системи МВС, а також до Інтернету. У них буде також передбачено кімнати для роботи працівників ювенальної превенції з дітьми, працівників груп швидкого реагування для оформлення матеріалів та членів громадських формувань.

"Поліцейська станція об'єднуватиме спільну роботу дільничних офіцерів поліції, груп швидкого реагування патрульної поліції та громади. Перші станції запрацюють уже в лютому цього року в селі Боратин Луцького та селищі Берестечко Горохівського районів", – зазначив Петро Шпига.

До основних функцій та завдань поліцейських станцій належать: забезпечення на території поліцейської дільниці публічної безпеки та порядку, охорону прав і свобод людини, взаємодію поліції з органами правопорядку, органами державної влади та місцевого самоврядування. Громадяни матимуть можливість у будь-який час звернутися за допомогою до поліцейського.

Створення поліцейських станцій здійснюватимуть у межах реалізації місцевих програм з профілактики злочинності та охорони громадського порядку.

Надрукувати
мітки:
коментарів
10 серпня 2020
09 серпня 2020
08 серпня 2020
07 серпня 2020