Поділитись:

Птахофабрика волинського нардепа заплатила за шкоду природі

Середа, 17 січня 2018, 13:10

Після тривалих судових засідань Товариство з обмеженою відповідальністю "Птахокомплекс "Губин" таки відшкодувало збитки, завдані порушеннями вимог природоохоронного законодавства.

Про це інформує прес-служба прокуратура Волині.

Нагадаємо: підприємство, порушуючи Закон України "Про відходи", вивозило та зливало відходи від виробництва у вигрібні ями, які не пристосовані для утилізації нечистот, й спричинило забруднення нітратами, хлоридами та сульфатами земельної ділянки площею 112 кв. м на території забійного цеху у Нововолинську.

Факти несанкціонованого захоронення відходів виробництва були зафіксовані Державною екологічною інспекцією. Шкода ж, завдана державі такими діями посадовців підприємства, становила понад 104 тис. грн.

Попри те, що Державна екологічна інспекція вживала заходів задля відшкодування підприємством завданої шкоди, надсилаючи ТзОВ претензію на цю суму, а щодо виконувача обов'язків директора товариства було складено протокол про невиконання ним законних розпоряджень чи приписів посадових осіб органів, які здійснюють державний контроль у галузі охорони навколишнього природного середовища – шкоду, завдану природі не було відшкодовано.

Лише в суді прокурори домоглися від підприємства відшкодування збитків, завданих порушеннями вимог природоохоронного законодавства. Однак піприємство не погодилося з рішенням суду і намагалося його оскаржити. Але апеляційну скаргу суд залишив без задоволення, відтак збитки підприємству таки довелося відшкодувати. Наразі компанія сплатила усю суму в бюджет.

Довідково:

ТзОВ "Птахокомплекс "Губин" — найбільший підрозділ Агропромгрупи "Пан Курчак", який працює у таких напрямах: вирощування птиці, виробництво та реалізація м'яса птиці.

У складі комплексу діє шість відгодівельних ферм, розташованих у чотирьох районах Волинської області, річною потужністю 14 мільйонів голів.

У 2015 році у Нововолинську введено в експлуатацію новий потужний цех забою та переробки птиці. Це дозволило збільшити обсяги виробництва продукції на 75 % у порівнянні з 2014 роком.

Потужність забійного комплексу становить 110 тонн продукції за добу.

За інформацією єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, засновниками ТзОВ "Птахокомплекс "Губин" є Сергій Мартиняк (73,3 % внеску до статутного фонду), Сергій Горлач (20,4 %) та Олександр Романюк (6,2 %). Кінцеві бенефіціарні власники – Сергій Мартиняк та Сергій Горлач. Розмір статутного капіталу ТзОВ "Птахокомплекс "Губин" становить 165 886 677 грн.

Надрукувати
мітки:
коментарів
03 липня 2020
02 липня 2020
09:10
01 липня 2020
09:20
30 червня 2020
29 червня 2020