Поділитись:

"Kromberg & Schubert" організував четвертий шаховий турнір для діток (фото)

Понеділок, 18 грудня 2017, 11:45

Маленькі "гросмейстри" у Луцьку до Дня Святого Миколая змагалися на шаховому турнірі, який вже вчетверте організувало підприємство "Kromberg & Schubert Україна".

Так, у суботу, 16 грудня, у ДЮСШ №2 зібралися близько ста маленьких учасників змагань із Луцька, Володимира-Волинського та Ковеля для того, аби показати гідні результати, потішити своїх батьків та поборотися за призи. Усі учасники отримали солодкі подарунки, а переможців нагородили ще й дипломами, медалями та цінними подарунками: сертифікати для здійснення покупок у мережі "Comfy" та абонементи на заняття з верхової їзди.

Мама двох лучанок, які нещодавно почали займатися шахами, розповіла про свої хвилювання та підбадьорила дівчаток перед змаганнями.

"Одній донечці 5 рочків, другій – 11. Я хвилююсь тому, що в мене має бути найменша учасниця змагань і ми нещодавно займаємося. Але вже маємо деякий досвід, маємо 1 і 2 місце на змаганнях міського рівня. Тобто такі обласні змагання у нас перші – в обох донечок. Хвилювання, звісно, як у будь-якої мами є, але ми сподіваємося на перемогу. Я буду вболівати, тримати кулачки. Я вірю в своїх дітей!", – розповіла мама маленьких шахісток Тетяна Дружинович.

Тетяна Дружинович із донечками-шахістками><span class=Тетяна Дружинович із донечками-шахістками

Провідний професіонал шахово-шашкового клубу "Біла тура" Ольга Проскуровська прийшла на змагання і з своїми внуками, і дітками із клубу.

"Нарешті в нас на Волині, особливо в місті Луцьку, "піднялися" шахи. Зараз так розрекламували шахи і шашки, що в нас стільки дітей, що сьогоднішній турнір обмежений. Нам кожному для всіх керівників-тренерів роздана можлива кількість діток-учасників, тому, що охочих ще більше. Тут вже вибрані найсильніші, найкращі. Це святковий турнір, але працювати треба над тим, щоб були гарні результати", – розповіла Ольга Проскуровська.

Провідний професіонал шахово-шашкового клубу Провідний професіонал шахово-шашкового клубу "Біла тура" Ольга Проскуровська із дітками з секції шахів

Жінка також додала, що секцію шахів відвідують навіть дівчатка, які й прийшли на турнір.

Перед початком змагань деякі діти тренувалися, хтось підкріплювався і набирався сили, а хтось читав улюблену книжку.

Відкриття турніру відбулося під гімн України. Згодом до учасників звернулися організатори шахового свята.

Організатори святкового турніру><span class=Організатори святкового турніру

Фінансовий директор Фінансовий директор "Kromberg & Schubert Україна" Олександр Шаварський

"Ці змагання починалися, коли ми відкрили шахову школу при нашому підприємстві. Зрозуміло, коли є шахова школа, нам треба дітей стимулювати до того, щоб вони брали участь у змаганнях. Відразу вирішили, що не будемо обмежувати учасників лише учнями нашої школи і запросили всіх охочих. Були підсумкові шахові турніри, які переросли в невеликі шахові змагання. Спочатку міські, зараз вони вже регіональні. Тобто вже сьогодні є команди з Ковеля, Володимира-Волинського. Ми відомі. Ми стимулюємо участь цінними подарунками, дітям це подобається і їхній рівень зростає. Наразі ми маємо певний успіх, адже діти, які почали з нами навчатися, зараз показують дуже хороші результати. Їм навіть присвоюються спортивні розряди", – повідомив фінансовий директор "Kromberg & Schubert Україна" Олександр Шаварський.

Головний тренер фізкультурно-спортивного товариства Головний тренер фізкультурно-спортивного товариства "Україна" Валерій Васін

Згодом головний тренер фізкультурно-спортивного товариства "Україна" Валерій Васін пояснив правила, за якими змагалися діти та побажав учасникам успіхів і перемог.

Діти серйозно підійшли до змагань та старалися показати гарні результати. А під час перерв мали змогу підкріпитися фруктами та іншими смаколиками.

Список переможців розподілився так:

Дівчата:

1 – Осмолович Євгенія
2 – Омельчук Євгенія
3 – Терещук Ярослава

До 8 років:

1 – Хомяк Назар
2 – Щерба Адріан
3 – Каминська Ангеліна

До 10 років:

1 – Кучер Костянтин
2 – Дячук Андрій
3 – Корсак Денис

До 12 років:

1 – Хільчук Іван
2 – Мартинюк Антон
3 – Рацький Любомир

До 14 років:

1 – Мельник Назар
2 – Кухарук Олександр
3 – Манжос Артем

До 16 років:

1 – Бондаренко Станіслав
2 – Матвійчук Артем
3 – Капітула Максим

Наймолодші учасники:

1 – Дружинович Даяна
2 – Петрук Микола

* * *

Надрукувати
мітки:
коментарів
01 червня 2020
05 лютого 2020
07 січня 2020
17 червня 2019
23 квітня 2019
23 березня 2019
19 березня 2019
27 лютого 2019
19 лютого 2019
18 лютого 2019
17 лютого 2019
11 лютого 2019
20:00
02 лютого 2019
22 січня 2019