Поділитись:

Учні волинських ПТУ взяли золото на всеукраїнському конкурсі

Понеділок, 11 грудня 2017, 15:00

Учні Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури та Оваднівського професійного ліцею вибороли перемогу на Всеукраїнському конкурсі WorldSkills Ukraine - 2017.

Конкурс професійної майстерності "WorldSkills Ukraine" серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, молодих кваліфікованих робітників і фахівців у віці від 18 до 22 років тривав з 30 листопада до 2 грудня у місті Києві. Змагання відбувалися за 6 секторами світової економіки та за 8 виробничими компетенції: кондитерське мистецтво, кулінарне мистецтво, перукарське мистецтво, технології моди, зварювальні роботи, сухе будівництво та штукатурні роботи, облицювальні роботи, сантехніка та опалення. Про це у Facebook повідомив голова методичної комісії училища Володимир Корінчук.

Всього взяли участь 150 конкурсантів з усіх областей України та 145 експертів. Змагання проводилися на базі закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста Києва.

Команда Волинської області виступила у 8-ми номінаціях, 4 з яких представляли учні Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури.

Результати конкурсу оголосили 2 грудня. Серед учнів училища будівництва та архітектури призові місця вибороли:

  • "Зварювальні роботи" – І місце Войтович Іван (інструктор – Савчук Валентин Ігорович)
  • "Сантехніка та опалення" – І місце Брик Іван (інструктор – Приймачук Петро Васильович)
  • "Сухе будівництво та штукатурні роботи" – І місце Кутецький Олексій (інструктор – Філевський Ігор Анатолійович)
  • "Облицювальні роботи" – ІІ місце Шишко Вадим (інструктор – Бартко Любов Костянтинівна).

Окрім того, перемогу здобула й учениця Оваднівського професійного ліцею у номінації "Кондитерське мистецтво" – Фесік Анастасія (І місце).

Надрукувати
мітки:
коментарів
13:30
31 березня 2020
30 березня 2020