БК "Волиньбаскет" здобув другу перемогу

Четвер, 10 грудня 2015, 09:40

"Волиньбаскет-WOG" перемогла київський "Інфіз" у матчі чемпіонату України серед команд Суперліги Фаворит Спорт – 76:72.

Уболівальники господарів небезпідставно розраховували на перемогу своєї команди, зважаючи на перший успіх лучан в сезоні у попередньому виїзному матчі в Миколаєві. Стартова 10-хвилинка підтвердила ці сподівання. Лучани виграли її з перевагою в 6 очок, – повідомляє сайт Федерації баскетболу України.

Однак надалі далася взнаки фізична втома. Гості в другій чверті перехопили ініціативу, забезпечивши до великої перерви перевагу в три очки. А в третій 10-хвилинці збільшили лідерство до 8 очок.

Та господарі не збиралися капітулювати. У заключному відрізку гри вони потужно відіграли відставання й вийшли вперед на 10 очок за 4 хвилин до сирени. Приголомшені гості встигли лише скоротити відставання до 4 очок. Відтак, друга поспіль перемога "Волиньбаскет-WOG".

Попри успіх, лучани залишаються на останній сходинці турнірної таблиці, відстаючи на одне очко від свого останнього суперника.

У наступному матчі Суперліги Фаворит Спорт "Волиньбаскет-WOG" зіграє вдома 13 грудня проти "Динамо".