Поділитись:

Ринку "Привіз" хочуть поновити оренду землі

Понеділок, 04 грудня 2017, 12:18

Депутатам пропонують вчетверте за одну сесію голосували за поновлення оренди землі ТОВ "Екопрод" для обслуговування ринку "Привіз" на Привокзальному майдані.

На початку засідання сесії, яка була 28 листопада, депутати Луцькради тричі голосували за продовження оренди для ТОВ "Екопрод" для обслуговування ринку "Привіз", але воно не набрало голосів, тому вже на продовженні засідання 4 грудня "земельна" комісія знову винесла його на голосування.

"Комісія розглянула проект рішення про поновлення договору оренди "Екопрод" для обслуговування ринку "Привіз". Просимо внести, розглянути і підтримати", – сказав голова "земельної" комісії, депутат Євгеній Ткачук.

Депутат Тарас Шляхтич зазначив, що на минулому засіданні цієї ж сесії воно не було підтримане, хоча голосували за нього три рази. Він нагадав, що депутати не можуть голосувати на одному пленарному засіданні за одне й те саме рішення більше трьох разів, бо це – порушення регламенту.

"Комісія має право розглянути будь-який проект рішення і внести на сесію. Це новий проект рішення, підготовлений "земельною" комісією, а не управлінням земельних ресурсів", – сказав Євгеній Ткачук.

Депутат Павло Данильчук сказав, що не бачить підстав для винесення цього питання на голосування на одній сесії, оскільки за нього вже голосували тричі.

Втім Євгеній Ткачук наполягав на своєму, зауваживши, що це новий проект рішення, внесений "земельною" комісією.

Депутати взяли декілька перерв від фракцій, щоби вирішити, що робити.

Надрукувати
мітки:
коментарів
11 серпня 2020
10 серпня 2020