Поділитись:

На митному пості «Ягодин» збільшать пропускну спроможність

Середа, 09 грудня 2015, 17:47

Волинська митниця запроваджує проект "Welcome to Ukraine", мета якого – збільшити пропускну спроможність митного поста "Ягодин".

Задля максимального комфорту туристів та представників ділових кіл, в період Різдвяних свят, Волинська митниця ДФС за вказівкою Голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова, запроваджує пілотний проект "Welcome to Ukraine", – інформує прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

Під кінець року зазвичай спостерігається посилене навантаження на митниці через масове повернення вітчизняних перевізників з-за кордону та намагання міжнародних перевізників владнати свої справи до католицького Різдва.

За словами виконувача обов'язків начальника Волинської митниці ДФС Юрія Мацібора, вони, розуміючи це, почали підготовку заздалегідь.

"Задля створення сприятливих умов для прискорення товарообігу, збільшення обсягів вантажопотоку та надходжень платежів до держбюджету митна установа запроваджує пілотний проект "Welcome to Ukraine", – стверджує Юрій Мацібора.

Мета проекту – збільшити пропускну спроможність митного поста "Ягодин" Волинської митниці ДФС на першому етапі з 8 по 28 грудня при в'їзді в Україну на вантажному напрямку до 300 одиниць, а на пасажирському – до 1200 одиниць.

Другий етап проекту планується проводити з 1 по 20 січня в напрямку виїзду з України.

Для того, аби успішно реалізувати проект, пост "Ягодин" облаштують додатковими робочими місцями.

"Враховуючи той факт, що кількість наших співвітчизників та іноземців, які планують перетинати державний кордон України в період різдвяно-новорічних свят щороку зростає, Волинська митниця ДФС вважає за потрібне значно збільшити кількість персоналу "ключового" поста, який буде обслуговувати цей туристичний потік", – розповідає Мацібора.

Надрукувати
мітки:
коментарів