Поділитись:

В Україні заснували новий шкільний конкурс

П'ятниця, 01 грудня 2017, 18:50

Міністерство освіти підтримало ініціативу Благодійного фонду "Міжнародного фонду Івана Франка" та Громадського об'єднання "Львівське товариство у м. Києві" щодо проведення щорічного Всеукраїнського учнівського літературно-мистецького конкурсу "Стежками Каменяра".

Відповідний лист підписаний заступником міністра освіти Павлом Хобзеєм, – повідомляє Освіта.ua.

У Міносвіти зазначають, що метою нового конкурсу має стати посилення творчої мотивації у вивченні учнями закладів загальної середньої освіти творчості Івана Франка.

Передбачається, що посилення творчої мотивації школярів відбуватиметься через створення літературно-мистецьких творів у різних жанрах, у яких творив Франко, та дослідження його літературної спадщини, наукової, культурологічної і громадської діяльності.

У зв'язку із заснуванням конкурсу Міністерство освіти просить обласні заклади післядипломної освіти педагогічних працівників та місцеві органи управління освітою інформувати адміністрації шкіл, методичні служби та вчителів про проведення заходу.

Переможці Конкурсу визначатимуться у чотирьох номінаціях: "Проза", "Поезія", "Драматургія"та "Краща ілюстрація до творів Івана Франка".

У кожній з номінації переможців визначатимуть у двох вікових категоріях: учасники віком 6-11 років і учасники 12-16 років.

Переможці конкурсу зможуть отримати нагороди у негрошовій формі та дипломи.

Надрукувати
мітки:
коментарів
10 серпня 2020
12:00
09 серпня 2020
07 серпня 2020
06 серпня 2020
05 серпня 2020
04 серпня 2020
01 серпня 2020