Поділитись:

Цьогоріч у Луцьку з'явиться нова амбулаторія сімейного типу (фото)

П'ятниця, 10 листопада 2017, 12:44

До кінця цього року на вулиці Гордіюк у Луцьку відкриють амбулаторію загальної практики - сімейної медицини.

Про це повідомляє відділ інформаційної роботи міської ради.

Для забезпечення потреб мешканців 40 кварталу у якісних медичних послугах вивільнили частину приміщення на вул. Гордіюк, 39, яке раніше займала аптека № 133. Нині тут тривають активні ремонтні роботи.

Хід ремонтних робіт проінспектували заступник міського голови Олександр Рачков, радник міського голови Ігор Поліщук, депутат міської ради Андрій Козюра, начальник управління капітального будівництва міської ради Леонід Карабан, начальник управління охорони здоров'я Микола Якимчук та головний лікар Луцького центру первинної медико-санітарної допомоги № 2 Ганна Кравчук.

Зі слів начальника управління капітального будівництва Леоніда Карабана, роботи виконують фахівці підприємства "Ефект", яке стало переможцями торгів.

На роботи у приміщенні на вулиці Гордіюк, 39 з міського бюджету виділили один мільйон гривень. Уже відремонтовано фасад, триває благоустрій прилеглої території. Леонід Карабан наголосив, що ці роботи хочуть завершити швидше, поки ще дозволяють погодні умови. З його слів, паралельно тривають ремонтні роботи й усередині приміщення. Уже влаштовано стяжку на підлозі та стінах. Далі переходять до оздоблювальних робіт. Начальник управління капітального будівництва зазначив, що для завершення робіт необхідно виділити ще один мільйон гривень.

Головний лікар Луцького центру первинної медико-санітарної допомоги № 2 Ганна Кравчук зауважила, що для функціонування амбулаторії необхідно буде закупити меблі та обладнання. Орієнтовна вартість становить близько одного мільйона гривень. З її слів, нова амбулаторія дозволить покращити якість надання медичних послуг мешканцям 40-го мікрорайону. Крім того, це зменшить навантаження на Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги № 2, адже часто консультації сімейного лікаря вистачає для вирішення проблеми пацієнта. Якщо ні, то його направлять на огляд до вузького спеціаліста.

Ганна Кравчук зазначила, що у новій амбулаторії будуть обслуговувати 10-12 тисяч лучан. Тут будуть приймати сімейні лікарі, діятиме процедурний кабінет, кабінет для профілактики онкозахворювань, фізіотерапевтичний кабінет та денний стаціонар.

Радник міського голови Ігор Поліщук зауважив, що будівельні роботи проводять відповідно до графіку і до кінця цього року амбулаторію відкриють. З його слів, на найближчій сесії виділять один мільйон гривень для завершення робіт.

Надрукувати
мітки:
коментарів
03 квітня 2020
01 квітня 2020
29 березня 2020
27 березня 2020
24 березня 2020
20 березня 2020
18 березня 2020
15 березня 2020
14 березня 2020
04 березня 2020
03 березня 2020