Поділитись:

«Волиньобленерго» отримало міжнародну відзнаку в Женеві

Середа, 09 грудня 2015, 15:48

ПАТ "Волиньобленерго" отримало відзнаку як одна зі взірцевих структур від французької "Association Otherways Management & Consulting" у швейцарському місті Женева.

Церемонія нагородження, організована консалтинговою асоціацією відбувалася уже вп'ятнадцяте. Волиньске підприємство на церемонії представляв почесний президент "Волиньобленерго" Анатолій Бурін. Золоту відзнаку йому вручив президент "Association Otherways Management & Consulting" Чарльз Табет. Про це повідомляє прес-служба акціонерного товариства.

"Враження від церемонії просто неймовірні. Вдвічі приємніше отримувати золоту статуетку було ще й тому, що "Волиньобленерго" стало єдиним переможцем з України. Та й зі Східної Європи тріумфаторів було не більше п'яти", – зізнається Анатолій Бурін.

Процедура моніторингу підприємств проводиться по всьому світі, зазначає прес-служба. Експерти консалтингової групи спочатку досліджують показники бізнесових структур з усіх материків, опираючись на відкриту публічну інформацію.

Після цього відбирається кілька сотень претендентів, від яких французька консалтингова група просить додаткову інформацію для більш ґрунтовного дослідження. І вже тоді називається сотня лауреатів – найкращі компанії, які й запрошують на нагородження.

Надрукувати
мітки:
коментарів