Поділитись:

Волинські політики висловили недовіру Кабміну та Яценюку

Середа, 09 грудня 2015, 13:32

Дві фракції Волинської обласної ради заявили про недовіру Прем'єр-міністру України Арсенію Яценюку. Його звинувачують у тиску на політичних опонентів, покриванні корупції певних політсил та неспроможності вивести країни з економічної кризи.

Про це йшлося під час другого засідання першої сесії Волинської обласної ради VІI скликання, яке розпочало свою роботу вчора, 8-го грудня, - інформує Інформаційне агентство Волинські Новини.

Першими заяву зробила ВО "Свобода".

"Результатом року діяльності Уряду на чолі з Прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком, який прийшов до влади на крові героїв Революції "Гідності" та російсько-української війни, стало збільшення цін на комунальні послуги та урізання соціальних стандартів. Кабмін на чолі з лідером "Народного фронту" відзначився намаганнями розпродати стратегічні та прибуткові підприємства і землю сільськогосподарського призначення. Арсеній Яценюк та його Уряд займалися лише імітацією реформ, лобіюванням інтересів олігархічних кланів, знищенням політичних конкурентів", - розповів позицію однопартійців депутат Олександр Бик.

Після них подібну позицію висловили й червоносердечні.

"Ми вважаємо, що відбувається погіршення рівня життя усіх волинян, і основна причина в тому, як діє Уряд. Своєю заявою ми хочемо посприяти тому, аби в новому 2016-му році підвищили соціальні стандарти для українців, а нинішнє керівництво та особисто Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк не виправдали надії громадян, вичерпали кредит довіри та неспроможні вивести країну з кризи. Фактично, він покриває корупційні схеми, захищає інтереси відповідних бізнесових партій, тому просимо відставки Яценюка та формування нового складу Уряду", - зачитав заяву депутат політсили "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Сергій Слабенко.

Надрукувати
мітки:
коментарів