Поділитись:

Приміщення вбиральні у центрі Луцька віддадуть в оренду

Середа, 27 вересня 2017, 13:20
Приміщення вбиральні у центрі Луцька віддадуть в оренду

Приміщення вбиральні, що розташовані неподалік драмтеатру, знову спробують віддати в оренду.

Луцькрада хоче відновити громадську вбиральню шляхом здачі цього приміщення в оренду. Про це сказала начальник відділу управління майном міської комунальної власності Алла Грабко 27 вересня під час сесії Луцькради.

Алла Грабко нагадала, що раніше міська рада ухвалила рішенння не продовжувати оренду попередньому орендареві вбиральні через невиконання умов договору.

"Ми не продовжили договір оренди, повернули це приміщення, але вже закінчилось літо, а там не зроблено жодного ремонту. Ми плануємо, аби приміщення не пустувало, знову здати його в оренду", – пояснила Алла Грабко.

Депутат Юлія Вусенко поцікавилась, хто ініціатор такого проекту рішення і чому на відновленя вбиральні не передбачити в бюджеті кошти і зробити її комунальною.

Депутат Микола Федік зауважив, що основна причина в епопеї з цією вбиральнею, яка тягнеться вже не першу каденцію, в тому, що орендаря цікавить не так робота вбиральні, як земля над нею і можливість там щось "вліпити" поверх вбиральні.

"Нам потрібно відновити вбиральню за власні кошти, щоб лучани знали, що місто про них дбає. Бо орендарів цікавить лише земля над вбиральнею", – сказала депутат Алла Надточій.

У результаті депутати підтримали проект рішення про відновлення роботи громадської вбиральні шляхом здачі її в оренду.

Надрукувати
мітки:
коментарів