Поділитись:

Локація для фото: на території "City Park" відкрили нову експозицію (фото)

Четвер, 14 вересня 2017, 21:05

Відкриття експозиції "Розтотожнення" запорізького художника Єгора Фруктового відбулося сьогодні, 14 вересня, в галереї вуличного мистецтва "4/8 Gallery", що на території "City Park".

Стіни, які зображують грані квадрата, що розширилися, надихнули художника на створення саме медитаційного зображення.

"Це роботи із серії медитації. От в рамках роботи цієї серії в мене скоро буде виставка персональна в Запоріжжі, але я її згодом планую запропонувати галереям і повідправляти на експозиції. В Луцьк вам можливо також відправлю, але не впевнений. У пріоритеті Харків, Київ", - проанонсував Єгор Фруктовий.

"Сама робота візуально виконана без ескізу, без підготовки. До прикладу, я хочу використовувати кольори, які в мене зараз під настрій мій підходять (сміється – ред.). Суть у тому, що ця робота народжується безпосередньо в процесі, задіює виключно мій стан у момент. От був би інший день, була б інша робота. Тобто в цьому суть. Те, що там стіна із патьоків, – це пішов дощ першого дня, коли я малював. Воно почало текти. Я потім вирішив підтримати цей прийом і не виправляти нічого. Просто зроби стіну із патьоків. Насправді раніше я такого не робив. Тут вперше спробував це для себе. В цьому вся суть, коли ти взаємодієш із моментом", - пояснив задум художник.

Також він розповів і про малих поціновувачів сучасного мистецтва, які спостерігали за процесом творення, що тривав три дні.

"Другого дня бігали діти, всім подобалося. А для мене найважливіший відгук – це відгук дітей, адже вони мають ще незахаращений світогляд, немає точки сприйняття – правильно-неправильно, добре-погано. Тобто вони або відчувають, скажімо, енергію, посил, або ні. Діти – це індикатор істинності мислення", - підсумував Єгор Фруктовий.

Художник Єгор Фруктовий><span class=Художник Єгор Фруктовий

Надрукувати
мітки:
коментарів
18 вересня 2021
15:01
17 вересня 2021
16 вересня 2021
15 вересня 2021