Про ремонти укриттів та нові харчоблоки: Тарас Шкітер виступив на колегії освітян

Перед початком нового навчального року на Волині відбулася традиційна серпнева колегія освітян. Під час заходу обговорили ключові завдання та реалізацію державних програм у закладах освіти області.
Про це повідомив заступник голови Волинської обласної державної адміністрації Тарас Шкітер.
У своєму виступі посадовець акцентував увагу на пріоритетних напрямках, які вже реалізуються в регіоні за підтримки держави:
- Безпека: облаштування та укриттів у навчальних закладах;
- Харчування: модернізація харчоблоків та їдалень;
- Інновації: створення STEM-лабораторій і сучасних навчальних майстерень;
- Стійкість: посилення енергозабезпечення шкіл та садочків.
Тарас Шкітер зауважив, що частина цих проєктів уже успішно втілюється в життя, та закликав громади й навчальні заклади Волині ще активніше долучатися до державних програм.

Наприкінці виступу заступник голови ОДА висловив вдячність волинським педагогам за плідну роботу, витримку та відповідальність.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.