Поділитись:

Лучанин на турнірі обіграв чемпіона України з дебатів (фото)

Вівторок, 12 вересня 2017, 11:55

У Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олени Пчілки зібралася молодь зі всієї України, щоби взяти участь у Всеукраїнському дебатному турнірі.

Він тривав 9-10 вересня, – повідомляють організатори.

"Волинська толока" є кваліфікаційним етапом Чемпіонату України з дебатів. Впродовж турніру змагалися за перемогу 28 команд. Серед них були ті, хто брав участь у всеукраїнському заході вперше, і ті, кого вже можна назвати "досвідченими". Зокрема, взяв участь у турнірі і чинний Чемпіон України з дебатів Олег Стоєв.

До півфіналу пройшли 16 дебатерів, семеро серед яких – лучани. У фіналі за перемогу змагалися чотири команди: "Аркан" (Борис Пікалов та Артем Юхимчук), "Bobmber" (Яна Сяо та Ольга Поліщук), "К.М.А." (Дарина Гладченко та Іван Сова) та "The Banner" (Олег Стоєв та Данило Дяченко).

Обігравши три інші команди (і чинного чемпіона), перемогу здобула команда, у складі якої був лучанин Артем Юхимчук та киянин Борис Пікалов, – "Аркан".

Кращим суддею турніру став голова Волинського осередку – Антон Євтушок.

Захід організований Волинським осередком Федерації дебатів України та ВДОУНБ ім. Олени Пчілки за підтримки поліграфії "Aqua Print" і Молодіжного центру Волині.

Надрукувати
мітки:
коментарів
12 липня 2020
14:10
10 липня 2020
09 липня 2020
19:40