Поділитись:

Наступного року на кордоні з Польщею відкриють ще 4 пункти пропуску

Понеділок, 11 вересня 2017, 16:38

Зараз на польсько-українському кордоні є 8 пунктів перетину кордону, проте із запровадженням безвізового режиму кількість українців, які перетинають кордон з ЄС, суттєво збільшалася.

Потік мандрівників через кордон України і Польщі стабільно росте, – інформує портал vsetutpl.com.

У прикордонних зонах люди практично щодня перетинають кордон з різних причин. Останнім часом все більше українців їздять в Польщу на роботу та навчання, а у вихідні і святкові дні повертаються додому. Окрім того, багато людей перетинають кордон з метою туризму. Через це на пунктах пропуску утворюються довгі черги, що виснажує багатьох мандрівників багатогодинним очікуванням. Власне тому і виникла потреба у стоверенні нових ПП, щоб розвантажити переходи та зменшити черги на кордоні.

6 вересня відбулася зустріч маршалка вищої палати польського парламенту Станіслава Карчевського та голови ВРУ Андрія Парубія.

Перегевори стосовно розбудови наявних та відкриття нових пунктів перетину польсько-українського кордону завершилися успішно. Як заявив сам Парубій, у 2018 році планують відкрити 4 нові переходи: 2 на Львівщині (у населеному пункті Нижанковичі ), один на Волині і один на Закарпатті. Фактично ж це означатиме створення трьох нових ПП: у Нижанковичах функціонуватиме один пункт перетину, який включатиме в себе піший та автомобільний перехід.

До слова, польські урядовці вже кілька років заявляли про плани збудувати на кордоні Польщі з Україною новий пункт пропуску, який проходитиме через українські Нижанковичі і вестиме в напрямку міста Добромиль, що в Старосамбірському районі. Новий ПП Мальговиці-Нижанковичі, як зазначалося вище, буде не тільки для транспортних засобів (вага яких не перевищує 3,5 тонни), а й для пішохідного перетину: для цього облаштують усю необхідну інфраструктуру. Такий хід дозволить розвантажити ПП Шегині-Медика, де пішохідний пункт перетину користується величезною популярністю, і як наслідок – черги на кордоні постійно зростають.

Окрім будівництва нових пунктів перетину, переговори велись і про розбудову вже наявних ПП. Так, у наступному році планується розширити дороги митниць Рава-Руська і Краковець.

Нагадаємо: у Києві підтримали відкриття пункту пропуску "Адамчуки-Збереже".

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 серпня 2020
04 серпня 2020
31 липня 2020
30 липня 2020
27 липня 2020
22 липня 2020
15 липня 2020
14 липня 2020
13 липня 2020
09 липня 2020
08 липня 2020