У Латвії лунали сирени, а Фінляндія раптово закрила небо і частину затоки: що відбувається

П'ятниця, 14 серпня 2026, 08:22

У Латвії оголошували повітряну тривогу, а Фінляндія запровадила обмеження в деяких районах Балтійського моря через невідомий безпілотник у повітряному просторі.

Про це повідомило агентство Reuters з посиланням на Міністерство оборони Латвії, передає ТСН.

Повідомляється, що винищувачі, які виконували місію з протиповітряної оборони НАТО, збили невідомий безпілотник, який рано-вранці порушив повітряний простір Латвії.

Збройні сили Латвії не надали одразу інформації щодо подробиць інциденту та можливого походження дронів.

Також Фінляндія, ще одна країна-член ЄС та НАТО, яка також межує з росією, тимчасово обмежила зони авіаційного та морського руху у східній частині Фінської затоки. Країна здійснила ці кроки як запобіжний захід проти дії можливих безпілотників. Деталі режиму роботи транспорту в зоні обмежень не розкриваються.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: