Поділитись:

У річці Стир спіймали гігантського сома (фото)

Понеділок, 27 липня 2026, 09:10
У річці Стир спіймали гігантського сома (фото)

Рибалка з Рівненщини похвалився вражаючим уловом, який нечасто трапляється навіть досвідченим любителям риболовлі. У річці Стир йому вдалося впіймати гігантського сома, розміри якого майже не поступаються людському зросту.

Про це повідомляє Типове Сарни.

Житель села Мульчиці Вараського району Микола Манзик днями витягнув зі Стиру багатокілограмового сома та опублікував фото зі своєю здобиччю. Світлина швидко привернула увагу користувачів соцмереж, адже рибина виявилася справді велетенською.

У річці Стир спіймали гігантського сома (фото)

Особливо дивує те, що для риболовлі чоловік не використовував жодного спеціального спорядження чи сучасних приладів. За його словами, гігантський сом клюнув на звичайну вудку.

Річка Стир протікає територією Рівненської та Волинської областей і добре відома рибалкам. Тут трапляються щуки, судаки, коропи та соми, однак настільки великі екземпляри вдається впіймати вкрай рідко.

Фото рибалки з уловом уже активно обговорюють у мережі, а багато любителів риболовлі називають такий трофей справжньою мрією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів