На Волині прикордонні собаки винюхали наркотики у поляка та українця

Четвер, 23 липня 2026, 12:39

За минулу добу на українсько-польському кордоні у Волинській області службові собаки двічі допомогли прикордонникам виявити наркотики.

Про це інформує регіональне управління Держприкордонслужби на своїй сторінці у фейсбук.

Перший випадок стався близько опівночі в пункті пропуску «Устилуг». Під час перевірки автомобіля Opel, яким до України в'їжджав 39-річний громадянин Польщі, службовий собака подав сигнал.

Після детальнішого огляду прикордонники разом із митниками знайшли серед особистих речей чоловіка пакети з рослинною речовиною, схожою на канабіс, а також порошок, який попередньо схожий на амфетамін.

Ще один випадок стався ввечері в пункті пропуску «Ягодин». Там службовий собака перевіряв вантажівку Mercedes, за кермом якої був 51-річний українець.

У кабіні автомобіля, в ніші для зберігання речей, оглядова група виявила паперовий згорток із речовиною рослинного походження. За попередніми даними, це була марихуана.

В обох випадках виявлені речовини вилучили, а інформацію про можливі правопорушення передали правоохоронцям, які надалі з'ясовуватимуть усі обставини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: