Поділитись:

Влада волинського міста просить не дати керувати екс-очільнику райвідділку міліції

Четвер, 18 лютого 2016, 10:35

Рожищенська міськрада не рекомендує Атестаційній комісії зарахувати до лав нової поліції екс-очільника Рожищенського райвідділку внутрішніх справ Олександра Басалика.

У зверненні міськради йдеться про те, що Олександр Басалик "проявив себе непрофесійним керівником при забезпеченні правопорядку у місті Рожище та співпраці і взаємодії з органами місцевого самоврядування". Про це повідомляє видання Волинське Агентство Розслідувань.

Звернення адресоване голові та членам Атестаційної комісії ГУ Нацполіції. У документі обранці громади вказують на негативні моменти у його діяльності, зокрема нездатність припинити стихійну торгівлю в недозволених місцях чи бездіяльність у виявленні правопорушників.

"Просимо при проходженні атестації екс-керівником Рожищенського РВ УМВС у Волинській області Басаликом О.І. вище зазначені факти його службової діяльності при оцінці його ділових, професійних та особистих якостей. Рожищенська міська рада не рекомендує Басалика О.І. в лави нової поліції через службову невідповідність", – йдеться у зверненні.

Надрукувати
мітки:
коментарів