Поділитись:

У відомого луцького перевізника забрали останні маршрути: що відомо

Середа, 15 липня 2026, 10:25
У відомого луцького перевізника забрали останні маршрути: що відомо

У Луцьку припиняють співпрацю з перевізником ТОВ «Бест Ленад Груп». Підприємство втратить свої останні автобусні маршрути – №3, №9 та №32. Причиною стали численні порушення графіків руху та звернення самого перевізника про неможливість надалі обслуговувати маршрути.

Виконавчий комітет Луцької міської ради планує розірвати з ТОВ «Бест Ленад Груп» договори на перевезення пасажирів із 20 липня 2026 року.

Йдеться про маршрути:

  • №3 «Гаразджа (кладовище) – Госпіталь»;
  • №9 «Теремнівська – Межова (КХП)»;
  • №32 «Вересневе – с. Липини»;
  • а також приміський маршрут №190 «Луцьк – Сьомаки».

У пояснювальній записці зазначено, що протягом 2024-2025 років на роботу перевізника регулярно надходили скарги від пасажирів. Люди нарікали на великі інтервали руху автобусів, а дані автоматизованої системи оплати проїзду підтверджували, що на маршрути часто виїжджало менше автобусів, ніж передбачено договорами.

Ще у вересні 2024 року виконком визнав роботу «Бест Ленад Груп» незадовільною. У липні цього року перевізнику знову вказали на порушення – він не забезпечував необхідну кількість автобусів і не дотримувався затверджених графіків руху.

Остаточним приводом для розірвання договорів став лист самого підприємства. У ньому «Бест Ленад Груп» повідомило, що більше не може обслуговувати маршрути №3, №9 та №32.

Після припинення співпраці компанія також має повернути місту обладнання автоматизованої системи оплати проїзду, GPS-моніторингу та відеоспостереження, встановлене в автобусах.

Після втрати цих маршрутів ТОВ «Бест Ленад Груп» більше не здійснюватиме пасажирські перевезення в Луцькій міській територіальній громаді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів