Поділитись:
В озері біля Луцька знайшли протитанкову міну
Неділя, 28 червня 2026, 12:15

Купальний сезон на Волині відкрився несподіваною знахідкою.
У селі Озеро виявили протитанкову міну часів Другої світової війни, – йдеться у сюжеті телеканалу Аверс.
Кажуть, її «виловили» місцеві просто з водойми поблизу.
Місцевий мешканець Андрій розповідає: щойно побачив підозрілий предмет одразу викликав поліцію та вибухотехніків.
Чоловік зазначив, що для їхнього села такі знахідки – не рідкість. Старі боєприпаси у цій місцевості знаходять майже щороку. Часом вода тут вимиває і старі снаряди, і міни, і патрони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
коментарів
Увійти з:
Останні новини
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.