Поділитись:

Не залишили в біді: луцькі патрульні допомогли водійці з несправним авто (відео)

П'ятниця, 26 червня 2026, 19:45
Не залишили в біді: луцькі патрульні допомогли водійці з несправним авто (відео)

У Луцьку учора під час патрулювання на вулиці Ківерцівській інспектори допомогли схвильованій жінкці, яка стояла біля свого автомобіля.

Про це інформують у патрульній поліції.

Патрульні запитали, чи не потрібна їй допомога. Керманичка пояснила, що в автомобілі пробило колесо. Самотужки замінити його вона не могла.

Інспектори миттєво відреагували: відрегулювали дорожній рух, щоб жінка безпечно перемістила автомобіль на узбіччя, а вже там допомогли оперативно замінити пошкоджене колесо.

«Саме заради таких моментів ми щодня поруч – щоб допомагати, підтримувати та дбати про вашу безпеку», – йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів