Нарешті вдома: серед звільнених з полону – троє волинян
П'ятниця, 26 червня 2026, 16:55
Сьогодні з російського полону повернулися додому 160 українських захисників. Серед них – троє волинян. Усі вони перебували в неволі ще з 2022 року.
Про це інформує т.в.о. начальника Волинської ОВА Роман Романюк.
Серед звільнених – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Вони боронили Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
Серед звільнених волинян:
Андрій Кулініч, 1996 року народження, із села Іванівка;
Павло Літвін, 1999 року народження, із села Гірка Полонка;
Олександр Пришко, 1990 року народження, із села Тарасове.
«Дякую Президентові України та всій команді, яка щодня працює над поверненням наших людей додому», – йдеться у повідомленні.
Слава Україні! Чекаємо кожного і кожну.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- З полону ворога до України повернулися ще 185 захисників
- «Наші – вдома!»: четверо Героїв з Волині повернулися з полону
- Відбувся новий обмін військовополоненими – 193 українських воїни нарешті вдома