Поділитись:

Нарешті вдома: серед звільнених з полону – троє волинян

П'ятниця, 26 червня 2026, 16:55
Нарешті вдома: серед звільнених з полону – троє волинян

Сьогодні з російського полону повернулися додому 160 українських захисників. Серед них – троє волинян. Усі вони перебували в неволі ще з 2022 року.

Про це інформує т.в.о. начальника Волинської ОВА Роман Романюк.

Серед звільнених – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Вони боронили Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.

Серед звільнених волинян:

  • 🇺🇦 Андрій Кулініч, 1996 року народження, із села Іванівка;
  • 🇺🇦 Павло Літвін, 1999 року народження, із села Гірка Полонка;
  • 🇺🇦 Олександр Пришко, 1990 року народження, із села Тарасове.

«Дякую Президентові України та всій команді, яка щодня працює над поверненням наших людей додому», – йдеться у повідомленні.

Слава Україні! Чекаємо кожного і кожну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів