У центрі Луцька понад 300 випускників-відмінників отримали свідоцтва з відзнаками(фото)

П'ятниця, 26 червня 2026, 13:17

У Луцьку на Театральному майдані 26 червня нагороджували випускників, які успішно завершили навчання у школах.

Про це повідомляє Суспільне Луцьк.

Свідоцтва з відзнакою отримали 314 здобувачів освіти.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: