У центрі Луцька понад 300 випускників-відмінників отримали свідоцтва з відзнаками(фото)
П'ятниця, 26 червня 2026, 13:17
У Луцьку на Театральному майдані 26 червня нагороджували випускників, які успішно завершили навчання у школах.
Про це повідомляє Суспільне Луцьк.
Свідоцтва з відзнакою отримали 314 здобувачів освіти.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- «Діти плакали»: у ліцеї на Волині – скандал, бо дирекція заборонила випускникам танцювати
- «Хочеться, щоб нами любувалися»: як луцькі школярі готуються до випускного дзвоника (фото, відео)
- Випускний-2026 у Луцьку: скільки коштує зібрати дитину на свято